banner851

banner955

YOĞUNLUĞUNA RAĞMEN HER FIRSATTA MEMLEKETİNDE

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, tıpkı Ankara’da olduğu gibi Düzce’de de baş döndüren bir ziyaret trafiği gerçekleştirdi. Sabahın erken saatlerinde sahaya çıkan Keşir ve kendisine eşlik eden partililer, esnafın sıkıntılarına, vatandaşın ise beklentilerine kulak verdi. AK Parti heyeti ayrıca annesi vefat eden İl Genel Meclis Üyesi Dursun Ay'a başsağlığı ziyaretinde bulundu.

Siyaset 08.11.2021, 16:00 09.11.2021, 15:42
1142

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, hem parlamentoda hem de parti organlarında üstlendiği üst düzey görevler nedeniyle artan yoğunluğuna rağmen memleketine hizmet için ayağını gazdan çekmiyor.

Henüz geçtiğimiz hafta bizzat yürüttüğü girişimlerle Düzce’ye diş hastanesi kazandırılacağını açıklayan Keşir’in sağlık alanında verimin artması için yeni müjdeler vermesinin eli kulağında olduğu biliniyor. 

Bir yandan Düzce’nin acil ihtiyaçlarını Ankara’da çözmek için bakanlıklarda tuttuğunu koparan Keşir, diğer yandan her fırsatta soluğu hemşehrilerinin yanında alıyor.

Ay ailesine taziye ziyareti

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak için sabah saatlerinde Düzce’ye gelen Keşir’in ilk durağı yakın zamanda annesini toprağa veren Düzce eski Belediye Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Dursun Ay'ın evi oldu. Ay ve ailesine taziye ziyaretinde bulunan Keşir’e, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu ve İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal da eşlik etti.

Esnaf ve vatandaşı dinledi

Anne acısı yaşayan İGM Üyesi Dursun Ay’a sabırlar dileyen Keşir ve beraberindeki heyet ardından her pazartesi günü Aziziye Mahallesi’nde kurulan köylü pazarını gezerek, pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti.

Üretici pazarında hem alıcı hem de satıcının talep ve şikayetlerini dinleyen AK Parti heyeti, alışveriş yapmayı ihmal etmedi.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir ile beraberindekiler İstanbul Caddesi'nde kepenk açan esnafları da ziyaret edip hayırlı işler diledi.

Resmi açılış için gün sayan Millet Bahçesi’nde güzel havanın tadını çıkartan Düzceliler’e de hal hatır soran AK Partililer, vatandaşların Düzce için beklentilerine kulak verdi.

Yorumlar (13)
Halk 1 yıl önce
Biz kendisini bizi temdil etsin diye Ankara ya gönderdik o Düzcede
Traveller 1 yıl önce
Mecliste hiç önergesi olmayan MV değil mi bu?
noname 1 yıl önce
erken seçimmi var hayırdır bu reklamlar niye bu istenmeyen aday neden geziyor bu vakitte
vız 1 yıl önce
öncü 40 kere söylersen inanacağız
Murtaza 1 yıl önce
Bu tür çalışmalar çok değerli, ama Duzce'nin şu an en büyük sorunu hava kirliliği. DSÖ' nün belirlediği kirli hava oranının 4 katı kirlilik var, yaz kış kirli bir hava ile yaşıyoruz. Bence konuşmayı bırakıp artık kalıcı çözümler uretilmeli.
Murtaza 1 yıl önce
Gerçekten somut bir şey söyleyin, yaptığı bir şey var da biz mi goremiyoruz?
Esat 1 yıl önce
Ne yapmış, hangi çiviyi çakmış. Neye yarar tam olarak kendisi? Hayatını Ankara’da geçirip, Düzce’den Mv olması zaten için en saçma boyutudur. Komik bayağı.
Ahmet hakan 1 yıl önce
Yav hepden de insanlari salak yerine koymayin be
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız