banner851

banner614

YOK BÖYLE TARTIŞMA: ‘BÜYÜK YALANCI KİM?’

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımla CHP’yi hedef aldı. ‘Haftanın yalanları’ isimli bir fotoğraf galerisi paylaşan Keskin, “Siyaset üretemeyenler, yalan üretiyor” diyerek CHP’yi yalancılıkla suçladı. Söz konusu paylaşıma CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz’un yanıtı çok sert oldu. Abanoz, “Yalanlarınızı sıralarsak bize sayfalar yetmez. Gidiyorsunuz, apaçık ortada, giderken yarattığınız bataklığa boğazınıza kadar battınız” ifadeleriyle Keskin’e seslendi.

banner619
Siyaset 04.01.2021, 11:35 04.01.2021, 11:14
2075
YOK BÖYLE TARTIŞMA: ‘BÜYÜK YALANCI KİM?’

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla ana muhalefet partisi CHP’yi hedef aldı. ‘Haftanın yalanları’ isimli bir fotoğraf galerisini gönderisine ekleyen Keskin, CHP’yi “muhalefeti yalan ve kumpas üzerine kurulu olan parti” olarak nitelendirdi.  Keskin, “CHP'nin söylemekten asla çekinmedikleri yalan zincirlerine gün geçtikçe yenileri ekleniyor. Yine görüyoruz ki; siyaset üretemeyenler, yalan üretiyor!” ifadeleriyle CHP’yi yalancılıkla suçladı.

“YALANLARINIZA SAYFALAR YETMEZ”

CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, AK Parti İl Başkanı Keskin’in partisini hedef alan paylaşımlarına sert şekilde tepki gösterdi. Yaptığı paylaşımla Keskin’e seslenen Abanoz, “AKP İl Başkanı Sn. Mustafa Keskin! Yalanlarınızı sıralarsak bize sayfalar yetmez, kelimeler kifayetsiz kalır” ifadelerini kullandı.

“AÇTIĞINIZ BATAKLIĞA BOĞAZINIZA KADAR BATTINIZ”

Keskin’in ithamlarını ’son çırpınışlar’ olarak değerlendiren Abanoz, “Toplumu germeyin ama anlıyorum çırpınıyorsunuz Bu son çırpınışlar, halk gerçekleri görüyor. Gidiyorsunuz, apaçık ortada, giderken yarattığınız bataklığa boğazınıza kadar battınız. Bizleri de çekmek istiyorsunuz. Kirli siyasetiniz sizin sonunuz olacak, kimseyi aldatamayacak, kandıramayacaksınız” ifadelerini kullandı.

“GÜZELİM YURDUMUZU ENKAZA ÇEVİRDİNİZ, İŞLİ EHLİNE TESLİM EDİN”

Keskin’in Düzce’de CHP'yi karalama kampanyası başlattığını söyleyen Abanoz açıklamasının devamında “Ağlasanız da, sızlasanız da, yalanlarınızı doğru, bizim doğrularımızı da yalan gibi göstermeye çalışmanızı son çırpınışınız olarak görüyorum. Tek dileğim enkaza çevirdiğiniz güzelim yurdumu, sefilleştirdiğiniz yüce Türk milletini, esnafı, işçiyi, köylüyü, emekliyi, öğretmeni daha fazla yıpratmadan, kısacası, Lazıyla, Kürdüyle, Gürcü, Romanı, Abazası, Çerkezi ile kardeş olan bu milleti daha fazla ayrıştırmadan işi ehline teslim etmeniz” cümlelerine yer verdi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
YAVUZ 10 ay önce
KENDİ GENEL BAŞKANINIZ ANAYASA YAZDIK DEDİ SONRADAN YAZMADIK DEDİ. HATTA HATIRLADIĞIM KADARIYLA YANLIŞIM OLMASIN"NAMUSSUZ SİYASET EKSİK BİZ BUNUYAPACAĞIZ" DEDİ BİR KONUŞMASINDA. SİZ NASIL BİR SİYASET YAPACAKSINIZ ACABA?
Ysf 10 ay önce
Hey CHP yalandan bahsederken aynaya bakın
özdüzceli 10 ay önce
tecavüz ve vatanhainlerinin ilçe başkanı kes lannn.
Osman 10 ay önce
Aranızda kavga etmeyin büyük yalancı kim diye. Kardeş kardeş paylaşın bu titri. İkiniz de bir diğerinden geri kalmazsınız bu konuda.
vatandaş 10 ay önce
İşin ehli???????