banner851

banner614

YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ

4 kasım Pazar günü gerçekleştirilen büyük kongrenin ardından bir açıklama yapan MHP İl Başkanı Abdullah Danışmaz, demokratik bir kongreye imza attıklarını belirterek, “ Yolumuza devam edeceğiz.” Dedi.

banner619
Siyaset 06.11.2012, 09:57
258
YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ

MHP İl Başkanı Abdullah Danışmaz, Ankara’daki büyük kongreyi başarılı bir şekilde geride bıraktıklarını söyledi. Türkiye genelinden gelen on binlerce partilinin katılımıyla görkemli bir kongreye imza attıklarını vurgulayan Danışmaz, Muhteşem bir kongreye şahitlik etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gerçekten MHP kendisine yakışan olgunlukta, başarılı bir kongre gerçekleştirdi.” Dedi.

MHP’nin Türkiye genelinde il ve ilçe teşkilatlarında çok adaylı seçimlere imza attığını belirten Danışmaz, 2003 yılında da genel kongremizde çok katılımlı bir seçim yapmıştık. Bu kongrelerin ne kadar demokratik olduğunu gösteriyor. Seçimler demokratik bir yarıştır. Delegenin iradesi bu şekilde tecelli etti.”ifadelerini kullandı.

Yerel seçimler için Düzce’de iddialı olduklarını söyleyen Danışmaz, seçimleri ilçe ilçe değerlendirerek başarıyı yakalamayı hedeflediklerini, seçime hangi adaylarla gireceklerine dair çalışmaların sürdüğünü belirtti.

HABER:H.İŞCAN

Yorumlar (0)