banner851

banner614

YÖNETİM KURULU TAM KADRO YANINDAYDI

5 Ekim’de Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde yapılan CHP İl Başkanlığı kongresinde CHP İl Başkanı seçilen Semih Cemşit, bugün Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Düzce Adliyesindeki Yüksek Seçim Kuruluna giderek mazbatasını aldı.

banner619
Siyaset 06.10.2021, 17:45 06.10.2021, 17:17
1418
YÖNETİM KURULU TAM KADRO YANINDAYDI

CHP Düzce İl Başkanlığı’nda Semih Cemşit dönemi resmen başladı. 5 Ekim’de Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde yapılan İl Başkanlığı kongresinde, delegelerin güven oyunu alarak, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı seçilen Semih Cemşit mazbatasını almak için bugün İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Düzce Adliyesi’nde bulunan Yüksek Seçim Kuruluna gitti.

Düzenlenen mazbata töreninin ardından mazbatasını alan Cemşit’in her kesime hitap eden yönetim kurulu üyeleri ile birlikte CHP İl Başkanlığı görevi resmen başlamış oldu.

Cemşit’in Düzce’de etkili ve yapıcı muhalefet yapması bekleniyor.  

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (7)
Heyyt be kadroya bak!!! 2 hafta önce
Heyyt be kadroya bak! Şimdi İyi Parti düşünsün, artık rakipsiz değiller. Bu kadro Düzcede CHPyi resmen havalara uçurur. Şaka Şaka o tren 2019 Belediye seçimlerinde İyi partinin peşinde gidilirken kaçtı. Hem gerçek CHP'lilerin 1 elin parmağını zar zor geçtiği böyle çok özel bir kadro sayesinde İyi Parti Düzcede daha çok fırın ekmek yer.
Oy veren Tüm CHP il Dele 2 hafta önce
Resmi bir uygulama olan. sadece seçim sonucunda seçildiğinde 1 kez alınan ve siyasi anlamda önemli olan mazbata törenine bayanlar hariç, başkanın dışında sadece 1 kişi takım elbise ile orada bulunurken, geri kalanlar tarafından sanki Cafeye veya pikniğe gider gibi günlük kıyafetlerle fotoğraf verilmiş olması bile aslında durumu özetliyor . Bu fotoğrafa Oy veren bütün CHP il delegelerine ve tüm CHP üyelerine şimdiden hayırlı uğurlu olsun.
noname 2 hafta önce
yani
özdüzceli 3 hafta önce
chpkk birinci parti olur yeni başkan sayesinde.yeni vukuatları duymak yakındır.
Halk 3 hafta önce
CHP ILKONCE GENEL.BASKANLARINI DEĞİSTIRSIN.Daha cevval ve halkin sevdiği biri gelmeli..KILICDAROGLU BİRAZ NAIF BIR INSAN..MESELA.ÖZGÜR GIBI ÖZTRAK GIBI BIRILWRI GELMELI..Semih sanada hayırlı olsun..
Batur 3 hafta önce
Chp il başkanı ve ekibine gönülden başarılar diliyorum.inşAllah genel seçimlerde de düzceyi mecliste temsil edecek liyakatlı vekilleri de görmek istiyoruz.artık bu talihsiz gidişe bir son verelim ve hep beraber partimizi iktidara taşıyalım. Bu ekiptede bu inancı taşıyan değerli insankarı gorüyorum.
Erdi Davut 3 hafta önce
Büyük iş adamı bu fotoya girmemiş...