banner851

banner614

YÜNCEL: İYİLİK HAREKETİMİZİN BÜYÜMESİNİ DİLİYORUM

banner619

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca İlçe Kadın Kolları yönetimi, koronavirüse karşı Akçakoca Devlet Hastanesi'nde görevli sağlık çalışanlarına moral ziyareti gerçekleştirdi. Akçakoca İlçe Kadın Kolları Başkanı Saadet Yüncel, yaptığ açıklamada, "Sağlıkçılarımızı bir nebze mutlu edelim, milli dayanışma ruhu içinde hep birlikte mutlu olalım istedik. Başlattığımız bu iyilik hareketimizin büyüyerek devam etmesini diliyorum." dedi.

banner846
Siyaset 18.04.2020, 16:30
3883
YÜNCEL: İYİLİK HAREKETİMİZİN BÜYÜMESİNİ DİLİYORUM
banner844

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Kadın Kolları yönetimi, koronavirüse karşı en ön safta mücadele eden sağlık çalışanlarına bir moral ziyareti gerçekleştirdi.

Akçakoca Devlet Hastanesi'ndeki ziyarette, sağlıkçılara çalışmalarında başarılar dileyen CHP Akçakoca İlçe Kadın Kolları Başkanı Saadet Yüncel, verdikleri can siperane çabadan ötürü partisi adına teşekkür dileklerini iletti.

Kadın kolları yöneticileri ve parti üyelerinin yaptıkları ev yapımı yiyecekleri de sağlıkçılara takdim eden Başkan Yüncel, ağız tatlılığıyla dolu vazifeler diledi.

Kısa süren ve sosyal izolasyon kurallarına dikkat edilen ziyaretin ardından, Başkan Yüncel şu açıklamayı yaptı:

"'Dünyayı güzellik kurtaracak ve bir insanı sevmekle başlayacak her şey' der üstad. Onun da söylediğini düstur edinerek yola çıkmış insanlar, bugünün beyaz önlüklü kahramanları  doktorlarımız ve sağlık personelimiz, son zamanlarda yaşadığımız zor sürecin yükünü büyük oranda omuzlarında onlar taşıyor, kendilerine minnettarız. Teşekkürümüzü iletmek ve bu arada az da olsa moral yükseltmek için böyle bir güzellik yapmayı düşündük. Her ne kadar hekimlerimiz 3 beyazdan uzak durun deseler de pasta, börek, tatlının düşüncesinin dahi tebessüm ettirdiğini, yemenin ise mutluluk hormonunu arttırdığı aşikâr. Sağlıkçılarımızı bir nebze mutlu edelim, milli dayanışma ruhu içinde hep birlikte mutlu olalım istedik. Başlattığımız bu iyilik hareketimizin büyüyerek devam etmesini diliyorum. Bu şekilde bu musibeti hayırlı bir sonuca vesile etmek elimizde. Yüreklerimiz yumuşayarak, teslim olduğumuz hırslarımızı terk ederek, insan olmanın erdemini tekrar hatırlayabilmek için bu kötü dönemi daha güzel günleri müjdeleyecek bir fırsata çevirelim istedik. Bir ve birlikte olmanın her türlü musibeti alt edeceğine olan inancımızla sağlık çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, bu zorlu vazifelerinde her daim yanlarında olacağımızı bir kez daha yineliyoruz. Her şey güzel olacak."

Yorumlar (0)
20°
kapalı