banner851

banner614

YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİLER

banner619

MHP Düzce, MHP Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ı makamında ziyaret ederek, yaptıkları çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

banner846
Siyaset 27.05.2021, 14:45 28.05.2021, 10:30
588
banner844

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ve Cumayeri İlçe Başkanı Özcan Orhan, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katılmak üzere Ankara’ya gittiler.

MHP Genel Merkezinde düzenlenecek Genişletişmiş İl Başkanları Toplantısı öncesinde MHYP Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ı makamında ziyaret eden İl Başkanı İlhami Caboğlu, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ve Cumayeri İlçe Başkanı Özcan Orhan, Cumayeri ilçesinde hayata geçen ve geçirilecek olan projeler ile ilgili kendisine brifing verdiler.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, “MHP Düzce İl Başkanım İlhami Caboğlu ve Cumayeri İlçe Başkanım Özcan Orhan ile birlikte Yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Sadir Durmaz'ı ziyaret ederek, yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında kendilerine bilgiler verdik” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)
23°
açık