banner851

banner955

YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALAR İLE İLGİLİ YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI…

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, sel felaketinin vurduğu Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde incelemelerde bulundu. Sel felaketinin izlerinin silinmesine yönelik yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Çakır, aynı zamanda selzede vatandaşlar ile bir araya geldi.

Siyaset 19.08.2021, 16:57 19.08.2021, 18:46
741
banner986

11 Ağustos’ta Batı Karadeniz’i etkisi altına alan yoğun yağış sonrası bölgede sel felaketi meydana gelmiş ve çok sayıda can kaybı yaşanmıştı. Selin en çok etkilediği bölgelerden biri de Kastamonu’nun Bozkurt ilçesi olmuştu. Kastamonu, Sinop ve Bartın'da arama kurtarma çalışmaları 9. gününde de hız kesmeden devam ederken, AFAD tarafından yapılan son açıklamaya göre can kaybı 78'e yükseldi.

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, İl Genel Meclis Üyesi Dursun Ay ve AK Parti Kastamonu İl Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zengin ile beraber, sel felaketinin meydana geldiği Kastamonu’da incelemelerde bulunarak, selzede vatandaşların sorunlarını dinledi.

Öte yandan Çakır, bölgede yürütülen çalışmaları ve arama kurtarma faaliyetlerini yerinde incelemek ve bilgi almak için bölgede bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile bir araya geldi.

Çakır, bölgede yaraların sarılması için çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirtti.

banner844
Yorumlar (3)
Traveller 13 ay önce
Sonuç? Gidip kalabalık bari yapmayın...
13 ay önce
Reklamın iyisi kötüsü olmaz
mustafa acar 13 ay önce
gidilmiş resimler çekinilmiş pozlar verilmiş 3-5 garibanın agzına bal çalınmış cek-cak denmiş görev tamamlanmış
23
açık