banner851

banner614

“ZARRAB DAVASI TÜRKİYE İÇİN TEHDİT”

banner619

Vatan Partisi Düzce İl Sekreteri Mehmet Kaçar, Amerika Birleşik Devletleri’nde görülen Rıza Zarrab davasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bir tehdit olduğunu iddia etti. Bu tehditlerin yalnızca cumhurbaşkanına değil aynı zamanda Türkiye’ye yönelik olduğunu kaydeden Kaçar, “Tayyip Erdoğan’ın en son ABD’nin Suriye’ye yönelik bombardımanını desteklemesi, Türkiye’nin güvenliğinin korunamadığını gösteriyor.” dedi.

banner846
Siyaset 14.04.2017, 18:04 14.04.2017, 23:11
1239
banner844

Vatan Partisi Düzce İl Sekreteri Mehmet Kaçar, Düzce Belediyesi önünde bir basın açıklaması yaptı. Kaçar, Amerika’nın New York kentinde görülen Rıza Zarrab davasının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve dolayısıyla Türkiye’ye bir tehdit oluşturduğunu iddia etti.

“Zarrab davasından cumhurbaşkanına tehdit var”
Rıza Zarrab davasında,sanık sandalyesinde Rıza Zarrab’ın yanında, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla’nın da oturduğunu hatırlatan Kaçar şöyle konuştu:

“ABD’nin New York kentinde görülen Rıza Zarrab davasında,bilindiği gibi, sanık sandalyesinde Rıza Zarrab’ın yanında, Halk Bank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla da oturuyor. Her iki sanığın da tutuklanmasıyla birlikte Türkiye üzerindeki baskılar da ağırlaşmış bulunuyor. Yahudi Lobisinden RudolphGiuliani, davayla ilgili Türkiye’ye gelerek, Erdoğan’la görüşme yaptı. Giuliani’nin kişiliği önemli: New York Eski Belediye Başkanı, Trump’ın danışmanı, İsrail lobisinin temsilcisi, Giuliani'nin özgeçmişi, İsrail devletiyle sıkı bağlarını açık bir şekilde sergiliyor. En son Trump'ın ‘özel mesajını’Netanyahu'ya götürdü. Böylece Rıza Zarrab davasında, Trump, Yahudi lobisi, Neo Conlar, Barzani ve Tayyip Erdoğan arasında bir işbirliği manzarası ortaya çıkıyor.”

“Tayyip Erdoğan tehditlere karşı Yahudi lobisine değil, Türkiye’ye güvenmelidir”
ABD’deki Zarrab Davası’nın, artık bir Türkiye davasına dönüştüğünü ifade eden Vatan Partisi Düzce İl Sekreteri Mehmet Kaçar son olarak şu ifadelerde bulundu:

“Türkiye Cumhurbaşkanı, bu dava üzerinden açıkça tehdit ediliyor. Bu tehditler, artık Cumhurbaşkanının kişiliğine yönelik olmanın ötesinde Türkiye’yi de hedef almaktadır. Tayyip Erdoğan’ın en son ABD’nin Suriye’ye yönelik bombardımanını desteklemesi, Türkiye’nin güvenliğinin korunamadığını gösteriyor. Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin çok ciddî tehditlerle yüz yüze bulunduğu bugünkü koşullarda, Zarrab Davasıyla ilgili tehditleri kamuoyuyla paylaşmalıdır. ABD’nin tehditlerine karşı kararlı bir tavır almak, Tayyip Erdoğan’ın meselesi olmanın ötesinde Türkiye’nin meselesidir. Başkanlık sisteminin sakıncası bu olayla bir kere daha görülmüştür. Hayır, Türkiye’yi korur.”

Yorumlar (5)
ambargo kapıda 4 yıl önce
bi sabah kalkarsın dolar 10 tl olmuş ambargo konulmuş şaşırırmıyım hayır.Bu zarrab davası çok kişiyi yakacak.işid karapara petrol kaçakçılığı rusların BMye verdiği deliller çok ciddi.Adım adım örüyolar.
Hasan Tahsin 4 yıl önce
Bu ekip iktidar olmalı
Süvari 4 yıl önce
Doktor Türkiyenin sen söyle Perinçek bunlara öğretsin gavura karşı memleket nasıl savunulur..
Gümüşovalı 4 yıl önce
İyiki vatan partililer var kayıtsız şartsız vatana sahip çıkan Allah sizden razıolsun.biz cumhuriyet aşıkları zaten herşeyin farkındayız umarım herkez bunun farkına varır.tüm yüreyimle Hayır
Gladyatör 4 yıl önce
Doktor Bey Adanalı galiba ?