banner851

banner955

ZİYARET PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR…

DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatları, 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimleri öncesinde ziyaretlerini sürdürüyor. İl Başkanı Murat Caymaz ve İl Yönetimi Düzce Şoförler ve Otomobilciler Odası, Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali esnafı ile Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’i ziyaret etti.

Siyaset 24.09.2022, 09:30
593
ZİYARET PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR…

Eski Ekonomi Bakanı Ali Babacan Liderliğinde 9 Mart 2020 tarihinde kurulan DEVA Partisi’nin Düzce İl Teşkilatları, 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerine hazırlanıyor. Tam kadro sahaya inen DEVA Partisi İl Teşkilatı, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sıkıntıları dinliyor.

Ziyaret programları kapsamında Düzce Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz ile Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali esnafını ziyaret eden DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz ve parti yöneticileri, şoför esnafının sıkıntılarını dinledi. Ardından Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’i makamında ziyaret ede Caymaz ve ekibi, kendisine ‘Hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.

Ziyaretler ile ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Caymaz, “DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı olarak “seçimden önceki son yaz” şiarıyla gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimiz kapsamında Düzce Şoförler ve Otomobilciler Odası, ardından Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali esnafını ziyaret ettik. Gerçekleştirdiğimiz sohbet sırasında özellikle dünya örneklerinin çok üzerinde artan mazot, benzin, yedek parça fiyatları nedeniyle esnafımızın zor günlerden geçtiğine üzülerek şahit olduk. Sayın Başkanımız Yavuz Yılmaz’a nazik misafirperverliği ve Düzce menfaatine yaptığı gayretler için teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz. DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı olarak yeni atanan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Nedim Sözbir hocamızı makamında ziyaret ettik. Üniversitemizin gelişimine yönelik yapmak istediği çalışmalar ve ilimiz hakkındaki görüşleri gibi birçok konuda çeşitli istişarelerde bulunduk. Rektörümüze, üniversitemiz ve ilimize sağlayacağı katkılardan dolayı şimdiden teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (1)
Düzce Bi̇zi̇m 2 ay önce
tebrik ediyorum deva partisini ekibiyle birlikte çok aktif çalışıyorlar görüyoruz ...