banner851

banner614

ZİYARET TRAFİĞİ!

Düzce yıl sonunu oldukça hareketli geçirecek. 23 Aralık Cumartesi günü Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yü konuk edecek Düzce, 31 Aralık’ta ise Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayacak. 2017 yılının son mesajları Düzce’den verilecek.

banner619
Siyaset 21.12.2017, 17:07 21.12.2017, 20:06
5116

2017 yılının son günlerinde Düzce’de önemli bir ziyaret trafiği yaşanacak. Devletin zirvesini ağırlayacak olan şehirde ziyaretler öncesi hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

İlk olarak Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, bu hafta sonu Düzce’de yılsonu değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı düzenleyecek. 23 Aralık Cumartesi günü Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek toplantıda Bakan Özlü, bakanlık koltuğuna oturmasının ardından Düzce için yapılan hizmetleri anlatacak.

31 Aralık’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ağırlayacak

Sonraki hafta ise Düzce çok önemli bir konuğu ağırlayacak. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Aralık Pazar günü Düzce İl Kongresi’ne katılmak üzere şehre gelecek. Kalıcı Konutlar Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek kongrede Düzceliler’e seslenecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2017 yılının son mesajlarını da Düzce’den vermesi bekleniyor.  

Geçtiğimiz aylarda Başbakan Binali Yıldırım, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz gibi kabinenin önemli bakanlarını ağırlayan Düzce, yılın son gününde ise devletin en üst makamını ağırlayacak.

Haber: C. ÜSTÜNER 

banner844
Yorumlar (13)
Bülent 4 yıl önce
Yılın son kararını düzgün verirsiniz inşaAllah cumhurbaşkanım Hikmet keskini görevden alın yerine yeni başkan bekliyoruz cumhurbaşkanım
vatandaş 4 yıl önce
sayın meral akşeneri bekliyoruz en kısa zamanda..
Vadandas 4 yıl önce
Dolar 4 iken sen bu maaşı aldigina sukret biraz sukret cenabi Allah iste bizimde orta doğudan farkimiz kalmayacakti
Vadandas 4 yıl önce
Kim ne derse desin sen adamsin reis biz geçmişi de unutma dik her zaman yanınızdayız
Hakkı 4 yıl önce
hikmet keskini düzce desteklemiyor sayın cumhurbaşkanım.
meyve veren ağaç 4 yıl önce
her zaman yanındayız, eskiden rüyamızda göremezdik, ekmeği helva diye yerdik şimdi ekmek beğenmiyoruz. birlik olmaktan baska çaremiz yok.
ADAM GİBİ ADAM ERDOĞANNN 4 yıl önce
nice iç dış komplolara boyun eğmedi.hepsinden güçlenerek çıktı.korkmadı.şapkasını alıp kaçmadı.şu anda dünyanın efendilerine karşı mücadele veriyor.görebilen anlar.abd ye boyun büküp tamam efendim demiyoruz.eskileri de iyi biliriz.
ak partili 4 yıl önce
Reise söyleyecek lafımız yok.Yereldeki siyasetçiler berbat.Reis Dünya meselelerinden yereldeki yanındaki çakalları göremiyor mağalesef.Buraya geldiğinde bunları ona tezahuratlarla anlatmamız gerek
Sorabilirmisiniz. 4 yıl önce
Doların neden 4 TL olduğunu, hergün benzin, mazota neden zam geldiğini, Tükettiğimiz yakıta, sebzeye, ete %30-40 zam gelirken maaşımıza neden 3.5- 4 zam yapıldığını sorun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın