banner851

banner955

ZİYARETTE “DÜZCE” KONUŞULDU

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, İl Başkanı Mustafa Keskin ve İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ile birlikte Valiler kararnamesi ile Düzce’ye atanan ve 18 Haziran’da göreve başlayan Düzce Valisi Cevdet Atay’ı makamında ziyaret etti.

Siyaset 22.06.2020, 14:34 22.06.2020, 14:42
3783
ZİYARETTE “DÜZCE” KONUŞULDU
banner1032

Düzce’de göreve başlayan Vali Cevdet Atay’a “Hayırlı Olsun” ziyaretleri devam ediyor. AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal ile birlikte Atay’ı makamında ziyaret ederek, yeni görev yerinde başarılar diledi.

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ziyarette, Vali Atay’ın Düzce’de başarılı hizmetlerin altına imzasını atacaklarını belirterek, “Yeni Valimizin Düzce için hayırlı olacağı inancındayım. Düzce için hepimizin beklentileri büyük. Bu beklentileri karşılamak için Sayın Valimiz ile birlikte görev yapacağız. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ise, “Düzce Valimize güveniyoruz. Düzce için hep birlikte mücadele edeceğiz” diye konuştu.

Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal ise, Düzce il genelinin sorunları hakkında Düzce Valisi Atay’a bilgi verdi.

Vali Atay ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır’a, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’e ve İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal’a teşekkür etti. 

Yorumlar (4)
Beytullah toprak 2 yıl önce
biri gelir tren yapar biri gelir geri söker yandaştan başka hiç kimse hiç bir şekilde hiç bı şeyden faydalanamaz mahalle arasına bile arababırakılmıyor Düzce şimdiye kadar böyle hesap makinası elinde bekliyor
Hasan Hüseyin kaya 2 yıl önce
Geç kaldınız ayıp ettiniz
Vatandaş 2 yıl önce
Sayın Mustafa Keskin Bey, düzce Zaten Bugüne Kadar Ak parti Yönetiminde Olduğu için Zaten Bu Halde.Merkezin Halini Göremiyorsanız Vah Halinize.Düzceye Boş İşler İçin Yaptığınız Yardımla Kaçtane Yetim Kardeşimiz Doyardı.Çok Yazık Gerçekten.Biz O Koltukta Oturan Bazı Kişilerinde Nasıl Torpillerle Geldiğini İyi Biliriz.
Düzceli 2 yıl önce
Düzceyi Mahvettiniz Hala Sayın Valimizle Birlikte Çalışacağız Diyosunuz Mustafa Bey Çok Yazık
20
az bulutlu