banner851

banner614

15 YAŞINDAKİ MUHAMMED CANAZLAR, ÜMİT VADEDİYOR

Ailece Avusturya’da yaşayan 15 yaşındaki orta saha ve forvet oyuncusu Kaynaşlı’ lı genç yetenek Muhammed Canazlar, Avusturya Milli Takım aday kadrosuna dahil edildi.

banner619
Spor 02.09.2021, 16:17 04.09.2021, 11:11
884
15 YAŞINDAKİ MUHAMMED CANAZLAR, ÜMİT VADEDİYOR

Düzce’nin  Kaynaşlı ilçesinde Önder Canazlar’ ın oğlu, Türkiye Bedensel Engeliler  Düzce İl Temsilcisi Zeki Canazlar’ ın da yeğeni olan Muhammed Canazlar’ ın bu başarısı, Kaynaşlı ilçesinde sevinç ile karşılandı.

Avusturya’da yaşayan gurbetçi bir ailenin çocuğu olan Kaynaşlı ilçesinden 15 yaşındaki Muhammed Canazlar, Avusturya Milli Takımı aday kadrosuna dahil oldu. Kaynaşlı’ lı Önder Canazlar’ ın oğlu, Türkiye Bedensel Engeliler Federasyonu Düzce İl Temsilcisi Zeki Canazlar’ ın da yeğeni olan genç sporcu Muhammed Canazlar,  yeteneğiyle Avusturya Futbol Federasyonun dikkatini çekti. Avusturya’nın Worberk şehrinde yaşayan Canazlar ailesinin 15 yaşındaki orta saha ve forvet mevkiinde oynayan oğlu Muhammed Canazlar’ın, Avusturya ve Almanya Milli maçı öncesi, Avusturya Milli Takım Aday Kadrosuna çağırılması Kaynaşlı ilçesinde sevinç ile karşılandı.

Haber: Harun Can Şerbetçi.

Yorumlar (1)
Kaynaşli 81 2 hafta önce
Kaynaslidan çıkan futbolcudan hayır gelmedi bugüne kadar kim ilçe için birseyler yaptı gözle görünen hiç var sadece Allah yolunu açık etsin umarım diğerleri gibi olmaz