banner851

banner614

16 TRANSFER BİRDEN

16 TRANSFER BİRDEN Bölgesel Amatör Ligde ilimizi başarı ile temsil eden Akçakocaspor kadrosuna 16 yeni futbolcu katarken iç transferde ise 8 futbolcusuna imza attırdı. Sezona iddialı bir giriş yapmak isteyen Akçakocaspor Bölgesel Amatör ligdeki ikinci

banner619
Spor 14.09.2013, 11:37
231
16 TRANSFER BİRDEN


16 TRANSFER BİRDEN

Bölgesel Amatör Ligde ilimizi başarı ile temsil eden Akçakocaspor kadrosuna 16 yeni futbolcu katarken iç transferde ise 8 futbolcusuna imza attırdı. Sezona iddialı bir giriş yapmak isteyen Akçakocaspor Bölgesel Amatör ligdeki ikinci sezonunda üst sıraları hedefliyor. Bu kapsmada 16 transfere imza atan Akçakoca ekibi sezen öncesi son hazırlıklarını gerçekleştiriyor.

Akçakocaspor transfer döneminde Emirdağspordan Hilmi Yıldız, Erenlerspor'dan Levent Taşkın, Gümüşorduspor'dan Erdi Gönültaş ve Asım Akşam, Karasu Aziziyespor'dan Savaş Öztan ve Mehmet Bahadır, Maltepespor'dan Batuhan Matur, Bucak Belediye Oğuzhanspor'dan Mahir Yalman, Konak Belediyespor'dan Hasan Demir, Geredespor'dan Onur Yüksel, Düzce spor'dan Murat Deniz, Uzunderespor'dan Onur Deniz, Gençlerbirliğispor'dan Hasan Yeşilyurt, Karabağlarspor'dan Hasan Nalbant, Şart Belediyespor'dan Tolga Uslu ve Kadirlispor'dan Maubarak Adekunle Oyebasımi ile anlaştı. İç transferde de 8 futbolcusu ile anlaşarak takımı yenileyen Akçakocaspor yönetimi Bölgesel Amatör Lig'de Düzce'yi başarı ile temsil edeceklerini ifade etti.

 

Haber; M. YILMAZ

Yorumlar (0)