banner614

18 TEMMUZ STADINI DOLDURAN TARAFTAR SİTEMLİ

banner619

Koronavirüs salgını sebebiyle birçok ligde maçlar oynanmazken sadece Süper Lig ve 1. Lig müsabakaları oynandı. Düzcespor’un kalan 6 müsabakasının 4 iç saha ve 2 dış saha maçı olmasına rağmen haklılığımızı kanıtlayamadık.

banner846
Spor 03.08.2020, 10:21
4253
18 TEMMUZ STADINI DOLDURAN TARAFTAR SİTEMLİ
banner844

Oynanan maçlar sonunda Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir’in bir araya gelmiş ve sürpriz kararlar almıştı.  Küme düşmenin kaldırılması ve BAL’da bulunan 9 takımın da 3. Lige yükseltilmesi, Düzcespor’un ne kadar sahipsiz kaldığının kanıtı oldu. Düzcespor’un kalan 6 müsabakasının 4 iç saha ve 2 dış saha maçı olmasına rağmen haklılığımızı kanıtlayamadık. Ortada olan belgeleri hiçe sayan TFF’nin bazı illerden gelen baskılara boyun eğdiği gözlerden kaçmazken Düzce ilinin çaresiz kalmışçasına olayları izlediği görüldü.

18 TEMMUZ STADINI DOLDURAN TARAFTARLAR

Düzce 18 Temmuz Stadyumu’nu dolduran taraftarlarımız sosyal medyadan büyük destek çıkarken bir diğer kesimin de sessizliğe büründüğü görüldü. Düzcespor taraftarları, “Düzce yine yalnız kaldı. Düzce yine sahipsiz kaldı” derken öfke kustular. Düzce 18 Temmuz stadyumunu dolduran binlerce taraftarın ve Düzcespor’un haklarını hiç sayan TFF,  bazı takımlardan gelen baskılara dayanamayarak o takımları ya düşürmedi ya da bir üst lige almaktan kaçınmadı.

HABER: MUSTAFA YILDIRIM

Yorumlar (1)
bekir bozkurt 11 ay önce
muhalif milletvekili eksikligi her konuda hissediliyor duzce li uyan artık
14°
kapalı