banner851

banner955

1.AMATÖR TAKIMLARI KARARI BEKLİYOR

Düzce 1. Amatör takımları Play Of müsabakalarını beklerken, yarıda kalan Beçispor-Kurtsuyu müsabakası için kararın ne zaman çıkacağı hala bilinmiyor.

Spor 07.02.2018, 12:33 07.02.2018, 13:47
479
1.AMATÖR TAKIMLARI KARARI BEKLİYOR

Beçispor-Kurtsuyu müsabakasının kararı beklenirken, takımların mağdur oldukları ifade edildi. 1. Amatör'de 1934 Selamlarspor, Aziziyespor ve Özbalatlıspor takımları Play Of şansını yakaladı.  A grubunda ertelenen Beçispor-Kurtsuyu müsabakasının beklenen sonucunda Beçispor galibiyet veya beraberlik alırsa Süper Amatör'e çıkaracak. Bu müsabakada Beçispor mağlup olduğunda ise Yazıpınarspor Süper Amatör'e çıkacak.  Konu üzerine konuşan 1. Amatör takımları, çok mağdur olduklarını söyleyerek hala Beçispor-Kurtsuyu maçının sonucunu beklediklerini ifade ettiler. 1. Amatör takımları, liglerin bittiğini dile getirerek hala Play Of maçlarını oynayamadıklarından yakındı. Alınan bilgiye göre Şubat ortalarında kararın çıkması bekleniyor.

Yorumlar (3)
ASLI 5 yıl önce
ASKF ve MHK ::))))))
Salih 5 yıl önce
ASKF ve MHK öylemi,onlar saldırdı değil mi hakeme,saçma sapan konuşmayın.
ASKF ve MHK 5 yıl önce
ASKF ve MHK nın becerıksızlığı herkesi magdur etmiştir. playof takımlarının yanısıra 2. amatör takımlarıda bazı oyuncuların transferını bu olay yuzunden gercekleştıremiyorlar. Yazık vallla.
20
açık