banner851

banner614

2. Amatör'de son durum

2. Amatör Lig play-off maçlarında karşılaşmalara devam edildi. Oynanan maçlarda Gökspor ile Beçispor karşı karşıya geldi.

banner619
Spor 19.06.2009, 23:01
195
2. Amatör'de son  durum

2. Amatör Lig play-off maçlarında karşılaşmalara devam edildi. Oynanan maçlarda Gökspor ile Beçispor karşı karşıya geldi. Her iki takım açısından önem taşıyan maç karşılıklı atılan goller sonucunda 4- 4 sona erdi. Karşılıklı ataklarda golü atan ilk taraf Beçispor oldu. 5. dakika da Beçispor geliştirdiği atakta oyuncusu Cihan ile 1-0 öne geçti. Mücadelede karşılıklı ataklarla devam etti. Gökspor beraberlik için rakip kaleye yüklendi. Beçispor farkı artırmaya çalışırken Gökspor atacağı gol ile beraberliği yakalayarak moral bulmaya çalıştı. Gökspor 28. dakika da penaltı kazandı. Penaltı atışını Gökspor oyuncusu Kasım kullandı. Kasım kullandığı penaltıyı gole çevirerek takımına beraberliği sağladı. Golden sonra karşılaşmanın temposu arttı. Girilen birçok gol pozisyonlarında son vuruşlar yapılamazken iki taraf öne geçecek golü bulamadı. İlk yarının son dakikalarına gelinildiğinde sahada yine gol sesi yükseldi. 43. dakika da Beçispor oyuncusu Erdi attığı gol ile maçta durumu 2-1 yaptı. İlk yarı 2-1 Beçispor'un üstünlüğü ile sona erdi.

İkinci yarı Gökspor üstünlüğünü koruyamadı

Play-off mücadelesinde Gökspor ile Beçispor'un kıyasıya mücadelesi ikinci yarı devam etti. Gökspor 46. dakika da oyuncusu İlker ile golü buldu. Bu gol sonrası maçta durum 2-2 oldu. Her iki taraf mutlaka kazanmak istediğini mücadelede gösterirken üst üste gol pozisyonlarına girdiler. Yapılan çekişmeli mücadelede iddianın sürebilmesi için takımlar biribirlerinin kalelerine yüklenmeye devam ettiler. Gökspor 54. dakika da oyuncusu Kasım ile üçüncü golünü kaydederken maçta ilk kez öne geçti. Beçispor beraberlik için yüklenirken Gökspor rakibine bir hayal kırıklığı daha yaşattı. 62. dakikada Gökspor oyuncusu İlker topu ağlara gönderirken maçta durum 4-2 oldu. Ancak Beçispor geride olmasına rağmen mücadeleyi bırakmadı. Ataklarını sürdüren Beçispor farkı azaltmaya çalıştı. Beçispor amacına 75. dakikada ulaştı. Bu dakika içerisinde Beçispor atağında Onur takımının üçüncü golünü attı. Maçın sonlarında atmosfer gerilirken oyun sertleşti. Beçispor beraberliği sağlamaya çalışırken Gökspor önderliğini sürdürmenin yanı sıra farkı açmak istiyordu. Maçın 90+3'lük bölümünde Beçispor Ferdi 'nin attığı gol ile beraberliği sağladı. Karşılaşmada başka gol olmayınca maç 4-4 sona erdi. Karşılaşma sonrası olaylar çıktı.

banner844
Yorumlar (0)