banner851

banner614

2 AYIN MEYVESİ TOPLANIYOR

1 Temmuz’da başlayan ve ağustos ayıyla birlikte sona erecek olan Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Düzce Belediyesi desteğiyle gerçekleşen Yaz Spor Okullarında sonuç etkinlikleri bir bir gerçekleşiyor. Birçok dalda gerçekleşen okullarda yer alan oryantiring dalında da yapılan yarışmalarda dereceye girenler kürsüye çıktı.

banner619
Spor 28.08.2021, 14:25
134
2 AYIN MEYVESİ TOPLANIYOR

Çocuk ve gençleri sporla buluşturarak pandemi kısıtlamalarıyla geçen ayların ardından keyifli ve kaliteli vakit geçirmelerini amaçlayan Yaz Spor Okulları’nda sona yaklaşıldı. Düzce Belediyesi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonuyla hayata geçirilen ve yaklaşık 6 bin öğrencinin 1 Temmuz’dan bu yana eğitim gördüğü okulların sonuç etkinlikleri de düzenlenmeye başlandı.

ORYANTİRİNGDE SONUÇ ETKİNLİĞİ YAPILDI

Spor Okullarındaki eğitim dalında yer alan oryantiring sporu dalında da sonuç etkinlikleri yapıldı. Düzce Belediyesi Melensu Park’ta gerçekleşen etkinlik çekişme ve heyecan içinde geçti.

48 sporcunun yarıştığı ve Gençlik ve Spor İl Müdürü, İsa Yazıcı’nın da hazır bulunduğu sonuç etkinliklerinde başarı elde edenler kürsüye çıkmayı hak etti. İl Müdürü İsa Yazıcı’nın tek tek tebrik ettiği tüm katılımcı sporcuların sevinçleri ise görülmeye değerdi. Başarılı sporcular etkinlikler sonunda bol bol birlikte fotoğraf çektirerek güzel bir gün geçirmenin sevincini de yaşamış oldu. 

HABER: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (0)