banner851

banner955

250 DÖNÜM ARAZİ BOŞTA

Her hafta Öncü TV’de yayınlanan Sportmence programında gündemi değiştiren konulara yer verilirken gelen konuklar çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Spor 07.07.2020, 10:49
1867
250 DÖNÜM ARAZİ BOŞTA
banner1032

Pazartesi akşamları yayınlanan Sportmence programının konukları tecrübeli teknik adamlar Şamil Demirtaş ve Kenan Şereflioğlu olurken gündemi değiştiren konulara yer verildi. Teknik adam Şamil Demirtaş, “Düzcespor’un rakipleri eskiden Samsunspor, Trabzonspor, Orduspor, Kocaelispor gibi takımlar olurken bugün oynadığımız takımlar adı şanı belli olmayan takımlar” dedi. Demirtaş, “Bu durum gösteriyor ki bu zamana kadar bu yıl hariç iyi yönetilmemişiz” ifadelerini kullandı. Teknik adam Şamil Demirtaş, “Düzce ilinin betondan kurtulması gerekiyor nefes alacak yerlerimizin daha fazla olması gerekirken betonlaşmanın daha fazla olduğunu görüyoruz” dedi.

MİLLET BAHÇESİ İÇİN EN UYGUN YER BURASI

Bir diğer tecrübeli teknik adam Kenan Şereflioğlu ise Düzce Stadyumunun, Nurettin Zafer sahasının olduğu yeri millet bahçesi yapılacağına fidanlıkta bulunan 250 dönüm yere millet bahçesi yapılsın önerisini öne sürdü. Şereflioğlu, “Uzun yıllar boşta olan bu arazi hem daha fazla hem de daha uygun” dedi. Kenan Şereflioğlu, “Düzce 18 Temmuz ve Nurettin Zafer sahasının kalkması durumunda Düzce gençliğine büyük zarar vereceğini belirtirken bunun bir daha düşünülmesinde fayda olacağını” ifade etti.

TFF KARAR VEREMEDİ

Teknik adam Kenan Şereflioğlu, “TFF’nin ilk altı takımı bir üst lige çıkarmasının doğru olacağını söylerken 2. lig bir grup fazla olacak bunun bir zararı yok derken TFF bu süreci iyi götüremedi bir sürü takım mağdur oldu” dedi.

Yorumlar (9)
Ramazan Koç 2 yıl önce
Çok mu lazım millet bahçesi? Her yer zaten park bahçe. Fabrika yapılsın, işsizlik kırıla gidiyor, herkes ekmek kavgası veriyor, bunlar da boş boş oturmanın, çay içmenin, kek yemenin derdinde. Oturarak bu ülke kalkınmaz, iş imkanları yaratın. Hayret ya.
Düzceli 2 yıl önce
Acaba o arazi hangi zenginin üstüne durduk yere böyle şuraya yapılsın buraya yapılsın millet bahçesinden önce yapılacak çok şeyler var ilk önce düzcenin yollarını yapsınlar heryer çukur adam akıllı bir yol yapın 10 sene kullanalım
Esnaf 2 yıl önce
Balikesir stadina bakinya hep vatandas yesil lik icin parklar icin guzel bir stadi var neyi yikiyorsunuz ya
En sonunda 2 yıl önce
Ve en sonunda biri çıktı doğruyu söyledi.. uyanin duzceliler stadyum ve spor kompleksi eski yerine yapılmalı. Sportif ve ticari bi projeyle duzcesporr ne seyircisiz nede parasız kalır..
Ramis yılmaz 2 yıl önce
DÜZCELİ senin yaşın kadar o hocalar oyuncu yetiştirdi. Demekli seni oynstmadılsr galiba demekli sende yetenek yok muş
Duzceli 2 yıl önce
Yıllardan beri düzcede duzcespor hizmet verdiniz kactane genc verdiniz torpililer disinda onlarda forma bulamadi neyin aradtiriyorsunuz
mustafa 2 yıl önce
oraya 30000 kişilik stat yakisir
Mustafa durmaz 2 yıl önce
fidanligin olduğu yere çok amaçlı kompleks 30 000 kişilik stat yapılsın sonra millet bahçesi nerede olursa olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
açık