banner851

banner955

4 FUTBOLCUNUN SÖZLEŞMELERİ FESH EDİLDİ.

2021-2022 Futbol Sezonu öncesi kadroya dahil edilen Düzcespor’da ilk yarının bitmesine 1 maç kala 6 futbolcu ile yolların ayrıldığı öğrenildi. Bunlardan iki futbolcu da U-19 takımına yollandı. Grup lideri Düzcespor’da teknik kadronun verdiği raporun ardından 4 futbolcu gönderildi, 2 futbolcu Düzcespor alt yapısıyla çalışacak.

Spor 24.12.2021, 14:12
780
4 FUTBOLCUNUN SÖZLEŞMELERİ FESH EDİLDİ.

Düzcespor’da yönetim kurulu teknik direktör Yavuz İncedal’ın  sezonun ilk yarısının bitimine yakın verdiği  raporun ardından, pek fazla forma şansı bulamayan Mert Menteşe, Barış Emirhan Doğan, Erkan Şahin ve Can Samet Papatya’yı kadrodan çıkartıldı. Bu futbolculara kulüp bulmaları istendi ve sözleşmeleri fesih edildi.

ARA TRANSFER İÇİN KOLLAR SIVANDI.

Düzcespor böylece sözleşmeleri sona eren 4 futbolcudan sonra, yeni transferler için kadroda yer açmış oldu.  Diğer yandan, Düzcespor’un ara transfer için bazı futbolcular ile temasa geçmeye hazırlandığı kaydedildi.

ALT YAPIYA GİDEN FUTBOLCULAR

Kırmızı lacivertlilerde ayrıca alt yapıdan A kadroya alınan Burak Enes Çelik ve Düzce Belediyespor takımından transfer edilen Emir Önen tekrar alt yapıya gönderildi.

Spor Servisi

banner844
Yorumlar (2)
Aziziyeli 12 ay önce
Günaydın, yenimi haberiniz oldu. 5 gün önce bütün sosyal medyada vardı.
TUNÇ 12 ay önce
Yönetimden ricamız geldiğinde direkt takıma girecek ve mevkisinde oynayan futbolcudan daha çok katkı sağlayacak az ama öz transfer yapmaları...Eğer bu yıl Allahın izniyle şampiyon olursak önümüzdeki yıl tff 1 e çıkabilecek kadronun temelleri şimdiden atılmalı...Bizim şehrin yeri en az tff 1. Ligdir...Yönetime maddi manevi destek verilirse bu hedefe hep birlikte ulaşabiliriz...
Yeni Sayımız