banner851

banner955

4 İSTANBUL TAKIMININ YER ALDIĞI GRUPTA DİŞLİ RAKİPLER VAR

30-31 Ekim’de başlaması planlanan Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge, 1. Grupta yer alan Çilimli Belediyespor ve Beyköy Belediyespor’un rakipleri belli oldu. 9 takımdan oluşan bu grupta 4 tane İstanbul, 3 tane Zonguldak takımı yer alıyor. Temsilcilerimiz Çilimli Belediyespor ve Beyköy Belediyespor takımlarının rakiplerinden birçoğu geçtiğimiz yıllarda profesyonel liglerde yer almış takımlar arasında. Bakırköyspor ise, Süper Lig’de mücadele etmişti.

Spor 12.10.2021, 11:24
470
4 İSTANBUL TAKIMININ YER ALDIĞI GRUPTA DİŞLİ RAKİPLER VAR
banner986

Bölgesel Amatör Lig, Düzce temsilcileri Çilimli Belediyespor ve Beyköy Belediyespor’un İstanbul rakipleri İstanbul ASKF’de çekilen kura sonucu belli oldu.

30-31 Ekim 2021 tarihlerinde 9 bölgede 27 grupta oynanacak müsabakaların fikstür çekimi 13 Ekim 2021 Çarşamba günü saat 15.30’da İstanbul’da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerinde yapılacak.

COVİD-19 salgını nedeniyle kulüp temsilcilerinin katılımı olmadan yapılacak olan fikstür çekimi TFF’nin Youtube kanalından canlı yayınlanacak.

TEMSİLCİLERİMİZİN GRUBUNDA 4 İSTANBUL TAKIMI VAR

Bölgesel Amatör Ligi temsilcilerimiz Çilimli Belediyespr ve Beyköy Belediyespor’un 7 rakibi de belli oldu. Bu rakiplerden 4 tanesi İstanbul takımı.  Düzce temsilcilerinin rakiplerinden Silivrispor, Beykoz 1908, Maltepespor ve Bakırköyspor. Bu takımların hepsi profesyonel liglerinde oynamış takımlar. Zonguldak takımları ise Ereğli Belediyespor, Kilimli Belediyespor, Devrek Belediyespor. Bu takımlardan da Ereğli Belediyespor ve Kilimli Belediyespor da profesyonel liglerde daha önceki yıllarda yer almıştı.

7. BÖLGE 1. GRUPTA YER ALAN TAKIMLAR

Çilimli Belediyespor, Beyköy Belediyespor, Kilimli Belediyespor, Devrek Belediyespor, Ereğli Belediyespor, Beykoz1908, Silivrispor, Bakırköyspor ve Maltepespor.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (1)
Hüsam 11 ay önce
Gene kopyala yapıştır. gazetecilik artık ne kadar kolay.
23
açık