banner851

banner614

5. HAZIRLIK MAÇI, ARNAVUTKÖYSPORLA

Düzcespor, 4. Hazırlık maçını kamp yaptığı Bolu Termal Tesisleri sahasında 2. Lig ekibi Somaspor ile oynadı. Düzcespor, maçta rakibiyle başa baş mücadele verirken,ilk yarıda yediği gole ikinci yarıda cevap verince maç 1-1 son buldu. Düzcespor, Teknik Direktörü Yavuz İncedal, bu maçta sahaya kafasında belirlediği ilk 11 ile çıktı. Düzcespor’un 5. Maçını 16 Ağustosta Arnavutköyspor ile oynayacağı ifade edildi.

banner619
Spor 13.08.2021, 20:59
788
5.  HAZIRLIK  MAÇI, ARNAVUTKÖYSPORLA

3. kamp dönemini Bolu Termal  Tesislerinde, sürdüren Düzcespor,  kendisi gibi aynı yerde kamp yapan Manisa Somaspor ile 4. Hazırlık maçını  oynadı. Saat 17.00’de başlayan maçta, Düzcespor Teknik Direktörü Yavuz İncedal ve teknik ekibin günlerdir sürdüğü ilk 11’i belirleme çalışmasının yansıdığı bir kadro ile sahaya çıktı.

Takımımız, rakibi karşısında kıyasıya bir mücadele verirken, ikinci yarı oyuncu değişikliğine gitti. İlk yarısını 1- mağlup kapatan ekibimiz ikinci yarıda Oğuzhan’ın attığı golle karşılık verdi. Maçta bu skorla son buldu. Düzcespor’un hazırlık maçlarının takip etmeye devam eden taraftarlar ise, yine Somaspor maçında kendini yalnız bırakmadılar.

Düzcespor, 5. Hazırık maçını 16 Ağustosta Bolu’da kamp yapan Arnavutköyspor ile oynayacak. Düzcesporun, Erokspor ile Düzce’de bir hazırlık maçı yapabileceği kaydedildi.

Düzcespor, Somaspor hazırlık maçının detaylarını yarın Öncü haberden takip edebilirsiniz.

Haber / Foto: Harun Can Şerbetçi.  

Yorumlar (0)