banner851

banner955

69 HAKEM ADAYI KURSU BAŞARIYLA TAMAMLADI

Düzce’de açılan Aday Hakem Kursları hafta sonu verilen eğitimle son buldu. 21 kadın ve 48 erkek hakem adayının katıldığı hem sahada, hem salonda verilen eğitimleri başarıyla tamamlayarak mezun oldu.

Spor 06.12.2021, 12:39 06.12.2021, 13:38
1230
69 HAKEM ADAYI KURSU BAŞARIYLA TAMAMLADI

Düzce’de açılan Aday Hakem Kursları hafta sonu verilen eğitimle son buldu. Düzce Türkiye Futbol Federasyonu Hakem ve Gözlemciler Derneği Düzce Şubesi tarafından düzenlenen Aday Hakem eğitim Kursları’na eğitmen olarak eski Süper Lig hakemlerinden,  B Klasman Gözlemcisi, Bölgesel Kurul Hakem Atama Sorumlusu ve Hakem Eğitimcisi İbrahim Çınar da katıldı. 

21 kadın, 48 erkek hakem adayının katıldığı kurslarda hem sahada, hem salonda verilen eğitimleri başarıyla tamamlayarak mezun oldu. Düzce İl Hakem Kurulu Başkanı Numan Şirin ve Türkiye Futbol Federasyonu Hakem ve Gözlemciler Derneği Nihat Hartlı’nın da yer aldığı eğitimler sonunda bir de plaket töreni düzenlendi. Dernek Başkanı Nihat Hartlı, Eğitmen İbrahim Çınar’a plaket takdim etti. Seminer sonunda, hakem adayları ve eğitmenler Düzce 18 Temmuz Stadyumu’nda bir de hatıra fotoğraf çektiler.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (1)
İnternetci 13 ay önce
Gene kopyala yapıştır. Emeğe saygı yok.Oturduğunuz yerden haber yapın nasılsa başkaları araştırıyor, gidiyor, çekiyor.
Yeni Sayımız