banner851

banner955

  7. BİSİKLET BAHARINA YOĞUN KATILIM BEKLENİYOR

Spor 11.06.2022, 18:09
357
  7. BİSİKLET BAHARINA YOĞUN KATILIM BEKLENİYOR

“ Biziz, Beraberiz, Türkiye’yiz” sloganıyla 6 yıl önce başlatılan ve geleneksel hale getirilen Bisiklet Baharının  bu defaki etkinliğine  7’den 70’e her yaştan çok sayıda sporsever bisikletçinin katılması bekleniyor. Bisiklet Baharı etkinliğinde Düzce il protokolünün de spor severlerle birlikte olacağı alınan bilgiler arasında.   19 Hazirandaki geleneksel Bisiklet Baharı turuna kayıtlar da devam ediyor. Etkinliğe katılmak isteyen ancak bisikleti olmayan sporseverlere Düzce Belediyesi tarafından Efor bisikletleri belirli saatler içinde ücretsiz tahsis edilecek. Bisiklet Baharı etkinliğinin programı da dolu dolu geçecek. 

Düzce Geleneksel 7. Bisiklet Baharı etkinliğine kayıtlar devam ediyor.  19 Haziran’daki Bisiklet Baharı etkinliği yine ” Biziz, Beraberiz, Türkiye’yiz.” sloganıyla gerçekleşecek. Düzce’de 6 yıl önce başlatılan Bisiklet Baharı bisiklet turu ve etkinliğine bu yıl daha yoğun ilginin olması bekleniyor. Ayrıca, Bisiklet Baharı etkinliğinin 7.’ncisine Düzce protokolünün de katılacağı edinilen  bilgiler arasında.

SON BAŞVURU: 17 HAZİRAN.

Tura başvurular  17 Haziran saat22:00’ye kadar kabul edilecek. Başvuru yapmak ve her 100 kişiden bir kişiye kura bisiklet verilecek olan hediye çekilişin olacağı  etkinlik için,düzce.gsb.gov.tr adresinden forum doldurmanın zorunlu olduğu bildirildi.

KIZILAY’DAN İKRAM VAR

 Bisiklet Baharı 19 Haziran 2022 Pazar günü Anıt Park meydanında saat 17.00’da başlayacak. Sarayyeri Mahallesinde mola verilecek turda Kızılay Düzce Şubesi çeşitli ikramlarda bulunacak olup, bisiklet turu başlangıç noktası olan Anıt Park Meydanında son bulacak.

EFSUNKAR’DAN MİNİ KONSER

Turun sonunda Düzce Gençlik Merkezi Efsunkar grubu mini konser verecek. Program konuşmaları ve denge gösterilerinin ardından çekilişe başvuruda bulunan her 100 kişiden 1'ine hediye bisiklet çekilişi yapılacaktır.

Bisikleti olmayan ve tura katılmak isteyen kişilere Düzce Belediyesi tarafından Efor Bisikletleri saat 16.00 – 19.00 arası ücretsiz temin edilecek.

Haber: Öncü Spor Servisi.

banner844
Yorumlar (1)
Rasim 2 hafta önce
Sitede form çıkmıyor
18
açık