banner851

banner614

8 YIL SONRA SAHALARINDA İDMAN YAPTILAR

banner619

Bölgesel Amatör Ligi(BAL) temsilcilerimizden Beyköy Belediyespor, 8 yıl sonra ilk defa dün (28 Kasım) kendi sahasında idman yaptı.

banner846
Spor 29.11.2017, 11:39 29.11.2017, 14:27
1351
8 YIL SONRA SAHALARINDA İDMAN YAPTILAR
banner844

Maçlarını ve idmanlarını başka sahalarda yapan BAL’da ki temsilcilerimizden Beyköy Belediyespor  dün(28 Kasım) yaptığı idmanla sahasına kavuştu. Salı günü yapılan idmanı kendi sahasında yapan Beyköy Belediyespor’da yüzler gülüyor.

Beyköy Belediyespor Teknik Direktörü Tuğrul Duru çalışmalarını bundan böyle kendi sahalarında yapacaklarını söyleyerek “Bundan mutluyuz” dedi.

Duru Kaynaşlı Maçına değinerek “Kırılma anları oldu. Maça aslında iyi başladık iki pozisyon bulduk ama bunları değerlendiremedik” diye konuştu.

Tuğrul Duru, ilk 20 dakikada iki kırmızı kart çıkmasının  kendilerini etkilediğini söyledi.

Beyköy Belediyespor Antrenörü Nurettin Çolak ise uzun süredir bu anı beklediklerini ve eksikliklerin kısa sürede biteceğini ifade ederek  “Hem Beyköy Belediyespor için hem Beyköy’ün gençleri için bu saha çok önemli gerçekten çok mutluyuz bu saha bizim her şeyimiz. Soyunma odasında bazı eksiklikler var, kısa sürede bitecek ama havaların iyi olduğu şu dönemde çevre düzenlenmesi yapılması gerek” açıklamasında bulundu.

Yorumlar (6)
Kazım Karabekir 4 yıl önce
Bizim takım idmanlarda bi gevşeklik olaylar felan giden topçular kendinize gelin kendinize bu halk sizi el üstünde tutuyorsa gömmesinide bilir
Doğru tespit 4 yıl önce
Hala ne duruyorlar hava iyiken yapsınlar ama bunlar kar yağarken yapmaya çalışır daha kötü yapar bunlar
godager 4 yıl önce
şantiye alanı olan sahada idman. tabiki çevre düzenleme olmaz çünkü orası hala şantiye alanı
abdullah ilhan 4 yıl önce
belediyenin acelesi yok zaten kapanmasını istiyo kulübü onlar kurdu ya her türlü fırıldak dönüyo isteselerdi bu sıkıntılar olmazdı
Amatör sporcu 4 yıl önce
Orada başkan .muhtardan kotu sadace düğün salonu yapsın oraya hizmet etsin
cafcuf 4 yıl önce
beyköye hayırlı olsun.
15°
parçalı bulutlu