banner851

banner955

81 İL MÜDÜRÜ İLE TOPLANTI YAPILDI

81 ilin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürleri ile Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, değerlendirme ve Planlama Toplantısı düzenledi.

Spor 03.03.2018, 13:52
262
81 İL MÜDÜRÜ İLE TOPLANTI YAPILDI
banner1032

Bakanlık merkez binasında düzenlenen toplantıda gençlik, spor alanındaki çalışmalar ile projeler değerlendirildi. İllerdeki sportif alt yapı ve gençlik çalışmaları hakkında bilgi alan Bakan Osman Aşkın Bak, İl Müdürleriyle ayrı ayrı konuşarak devam eden ve önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek yatırımlara dair değerlendirmelerde bulundu.

İl Müdürlerinin sürekli sahada gençler ve sporcularla iç içe olmalarının büyük bir önem taşıdığına dikkat çeken Bak, tesislerin ihtiyaçlarının ve yatırımların hassas bir şekilde takip edilmesi talimatını verdi.  

Yorumlar (5)
Düzce 5 yıl önce
Düzce de salon sporunun önündeki engel GHSİM'nün bizati kendisidir. Adeta spor yapılmasın, ligler oynanmasın diye çaba gösteren bir kurum.
Halk oyunu 5 yıl önce
Halk oyunları organizasyonunun yeri 18 Temmuz değildir. Judo v.s yeri 18 temmuz değildir. Spor salonunun gerçek sahiplerini oradan oraya kovmakla spor yönetimi olmaz. Aldığınız ulusal organizasyonların Düzce ye ne katkısı var. Açıklayın.
Amatör voleybol ve basketbolu adeta yapmamamız için bir çaba var.
Salon 5 yıl önce
Düzce GHSİM nün saçma sapan organizasyonları yüzünden salonlarımızda salon sporu yapılamaz hale gelmiştir. Yeter artık yeter... Play off oynayacak Düzce Belediye takımı Akçakoca da neden antrenman yapmak durumunda bırakılıyor.
Böyle saçma spor yönetimi olmaz.
Gumushaneli sahin 5 yıl önce
Yeni stad isi ne oldu cakirlara yapilacak olan.rafami kalkti???
Orhan Küçük 5 yıl önce
Sayın siyasilerimiz Düzceliye ve Düzcespora verilen stad sözünün neden takipçisi olmuyoruz bir açıklama yaparmısınız...
14
kapalı