banner851

banner614

8.hafta maçları tamamlandı

2.Amatör Ligi A Grubunda 8. hafta maçları geride kaldı. Diğer Grup'ta play-offa giren ilk üç takımın belli olmasına rağmen A Grubunda ise son hafta yapılacak olan maçlar sonunda belli olacak.

banner619
Spor 31.05.2009, 18:02
182
8.hafta maçları tamamlandı

6 golün atıldığı iki müsabakanın hükmen galibiyeti ile sona erdiği haftada bir maçta golsüz sona erdi. Lider Beçispor çıktığı Pırpırspor maçında beklenilen oyununu sergileyemedi.Karşılaşma golsüz sona erdi. Beraberlik sonrası Beçispor yine liderliğini devam ettirdi.

İkinci sırada bulunan Yaylaspor ise başarılı çıkışının ardından, Karaçalıspor karşısında durakladı. Rakibi karşısında öne geçmesine rağmen üstünlüğünü sürdüremeyen Yaylaspor on kişi kalan rakibine 2-1 yenildi. Bu mağlubiyet sonrasında ise liderliğe çıkma fırsatını da kaçırdı. Ancak play-0ff şansı devam ediyor.

Lig'e iyi başlayan ancak ilerleyen dönemde bocalayan Suncukspor, Hacıyakupspor karşısında aldığı 2-1'lik galibiyet ile yeniden moral buldu. Rakibini 2-1 yenmeyi başaran Suncukspor prestij maçlarına çıkıyor. Son hafta maçı kazanarak sezonu galip kapatmak istiyor.

Yorumlar (0)