banner851

banner955

A GRUBUNUN İLK MAÇLARI TAMAMLANDI

Düzce Belediyesi, sportif etkinlikler programı kapsamında gerçekleştirdiği birimler arası futbol maçları A grubu maçlarıyla başladı. Grubun ve turnuvanın açılış maçında Bahçeşehir A.Ş. Kültür Müdürlüğünü 4-1 mağlup etti.

Spor 15.11.2022, 13:33
1373
A GRUBUNUN İLK MAÇLARI TAMAMLANDI

Düzce Belediyesi tarafından personelin kaynaşması ve dayanışmanın ön plana çıkartılmasına yönelik gerçekleştirilen birimler arası futbol turnuvasının ilk günü tamamlandı.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen ve  Koçyazı Mahallesindeki halı sahada oynanan turnuvanın ilk gününün açılış karşılaşmasında Bahçeşehir A.Ş ile Kültür Müdürlüğü karşı karşıya geldi. Başlama vuruşunu İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Sinan İnan’ın yaptığı maçı Bahçeşehir A.Ş. 4-1’lik skorla kazandı.

A grubunun ikinci karşılaşmasında Fen İşleri Müdürlüğü ile karşılaşan Zabıta Müdürlüğü maçtan 3-1’lik skorla galip ayrılırken, günün son maçında ise Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü rakibi Ulaşım A.Ş.’yi 7-1’lik farkla mağlup etti.

Turnuva, bugün B grubunda oynanacak Temizlik İşleri Müdürlüğü – Beltaş A.Ş., İtfaiye Müdürlüğü – Özel Kalem Müdürlüğü ve İmar Müdürlüğü- Su Kanal Müdürlüğü maçları ile devam edecek.
 

banner844
Yorumlar (1)
halk 2 hafta önce
Yığılcada yapsaydınızya..Şehrin merkezindeki halı sahalar dururken.Kimin çıkarı var gene..Allah sizi bildiği bibi yapsın...