banner851

banner955

ADIM ADIM ‘SPOR ŞEHRİ DÜZCE’YE

Düzce Belediyesi, ‘Spor Şehri Düzce’ sloganı ile başlattığı spor yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Şıralık’ta yapımı devam eden, Düzcespor’un da maçlarını oynayabileceği şekilde düzenlenen yedek stadın çim serim işlemi tamamlandı.

Spor 07.09.2022, 13:10 07.09.2022, 16:25
1274

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalarda hafta sonu da mesai yapan ekipler, tribün önlerine tel örgüleri yerleştirerek, sahanın çim serim işini tamamladı.Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün yakından takip ettiği Şıralık bölgesindeki spor kampüsünün tamamlanması ile birlikte tüm amatör spor kulüpleri tesisleri kullanabilecek ve bölge Düzce’nin spor bölgesi olarak tescillenecek.


 

banner844
Yorumlar (4)
vatandaş 3 hafta önce
gülmekten kırıldım hihaahuuuu stada gelll kasapoğlu stada.?
spor sever 3 hafta önce
şimdi bu çimi döşenen stad damı oynayacak 2.lig takımı düzce spor görünüşe bakarsak biletisz olacak heralde maçlar baksanıza yan saha gibi tiribün var :))
Tc. 3 hafta önce
Yahu gidin allah askina bir ordu ya goresun a bakin stadyum yapilmamis il kalmamis su yapilana bak ya hakkatten bu insanlar nasil daha dayaniyor yalan dolana buyuk bir basari hipnoz etmis gibi ayni milleti ah ah
Isyankar 3 hafta önce
Stada bakin hele stada duzceye yapilan stada bakin hele bakin bi bakin lutfen gorun muhtesem otesi stada stada bakin stada Allahim bu ne guzel bi staf boyle ah be ne guzel ne guzel o stda sigmaz duzce fuulll ceker stada bakin stda
18
açık