banner851

banner955

AFAD VE DAKE İŞBİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞTİ.

Düzce Basket Gençlik ve Spor Kulübü sporcu ve ailelerine Düzce Arama ve Kurtarma Derneği (DAKE) AFAD koordinasyonunda Afet Farkındalık Eğitimi verildi.Düzce Basket Kulübü Antrenörü Ozan Alp, bu tür farkındalık eğitimlerini gerekli olan değişik alanlarda sürdürülmesi için çaba gösterdiklerini söyledi. Minik sporcuların ve ailelerinde katıldığı eğitime Düzce AFAD İl Müdürü Ali Kartal’da yer aldı. AFAD Eğitimcisi Yıldız Gür Güner’in verdiği eğitimden 19 minik sporcu ve aileleri katıldı.

Spor 08.12.2021, 13:11
303
AFAD VE DAKE İŞBİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞTİ.

Düzce Basket Gençlik ve Spor Kulübü sporcu ve ailelerine Düzce Arama ve Kurtarma Derneği (DAKE) AFAD koordinasyonunda Afet Farkındalık eğitimi verildi. Düzce Basket Kulübü takımında kurs gören 19 minik sporcu ve ailelerine, AFAD Eğitimcisi Yıldız Gür Güner tarafından verilen eğitimde AFAD Düzce İl Müdürü Ali Kartal’da hazır bulundu.  AFAD toplantı salonun da gerçekleşen eğitimde, Düzce minik sporculara, olası afet durumlarında yapılması gerekenler, hem pratik hem teorik olarak anlatıldı.  Minik sporcuların verilen pratik ve teorik eğitimi dikkatle izledikleri görüldü.  Düzce Basket Kulübü Antrenörü Ozan Alp ise, bu tür farkındalık eğitimlerinin farklı ve gerekli alanlarda da yapılabilmesi için çaba sarf ettiklerini söyledi. 

Eğitim sonunda, farkındalık eğitimi alan minik sporcular ve aileleri ise AFAD İl Müdürlüğü binası önünde, AFAD yetkilileri ile birlikte bir de fotoğraf çektirdiler. 

 Haber: Harun Can Şerbetçi.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız