banner851

banner614

AİLELERİ TEŞEKKÜR ETTİ

banner619

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yaz spor okulları öğrencilerine bugün kıyafet dağıtıldı. Yaz spor okullarına kaydını yaptıran toplam 2 bin 10 öğrenciye forma şort ve çoraptan oluşan kıyafet takımı hediye edildi. Öğrencilerin aileleri Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne teşekkür ettiler.

banner846
Spor 14.07.2014, 13:10
209
AİLELERİ TEŞEKKÜR ETTİ
banner844

Okulların tatil edilmesiyle boşluğa düşen öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yaz spor okulları öğrencilerine bugün kıyafet dağıtıldı. Yaz okullarına katılan 2 bin 10 çocuk baştan aşağıya spor kıyafetleriyle giydirildi.


Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün yaz spor okullarının spor kıyafetleri dağıtım töreni kurs görecek olan öğrencilerin ve velilerinin katılımıyla bugün 18 Temmuz Spor Salonu'nda yapıldı. Bir an önce spor kıyafetlerini almak isteyen çocuklar sıraya geçtiler ve sıra kendilerine geldiğinde antrenörlerinden kıyafetlerini aldılar. Geleneksel hale getirilip her yıl düzenlenen ve ücretsiz olan yaz spor okulları, öğrencilerine forma şort ve çoraptan oluşan kıyafet takımı hediye etti.


2 bin 10 öğrencinin başvuru yaptığı yaz spor okullarına katılan öğrencilerin aileleri, yaz spor okullarının çocukları için çok önemli olduğunu ve bu sebeple Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne teşekkür ettiklerini belirttiler.

 

Haber;E.Tınaz

 

 

 

Yorumlar (0)
25°
kapalı