banner851

banner955

AİLEMİZE YAKIŞANI YAPMAK İÇİN BURADAYIZ

Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı, Düzceli İş insanı Ömer Faruk Türkseven, 21 yıl sonra 3. Ligde şampiyon olarak 2. Lige çıkan Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetim kuruluna kutlama ziyaretinde bulundu. Düzcespor’un Şıralık Tesislerinde gerçekleşen ziyarette, Ömer Faruk Türkseven, şirketleri ve aileleri olarak Düzcespor’un her zaman yanında olduklarını vurgulayıp" “Çorbada bizim de tuzumuz olsun istedik" diyerek, Düzcespor'a yüklü miktarda bağış desteğinde bulundu.

Spor 12.05.2022, 18:34
7779
AİLEMİZE YAKIŞANI YAPMAK İÇİN BURADAYIZ

Türkseven konuşmasında herkesin Düzcespor’a sahip çıkmasını dilediklerinin de altını çizdi. 


TÜRKSEVEN:” HER ZAMAN DÜZCESPOR’UN YANINDA OLACAĞIZ”
3. Lig 2. grupta şampiyon olarak Düzce'ye büyük sevinç yaşatan Düzcespor'a destek aratarak devam ediyor.  Düzcesporûn şampiyonluğa ulaşması nedeniyle Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Düzceli İş İnsanı  Ömer Faruk Türkseven bugün Şıralık tesislerinde Başkan Gökhan Kapoğlu ile bir araya geldi. Türkseven’i  Düzcespor’un Şıralık Tesislerine gelişinde Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.   Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, ziyarette yaptığı konuşmada  Başkan Kapoğlu ve ekibinin 22 yıl sonra kazandığı şampiyonluktaki emekleri için teşekkür etti ve şampiyonluğu Düzce’ye yaşattıkları için tebrik ederek Düzcespor'a yüklü  miktarda bağışta bulundu.  

      “ŞAMPİYONLUK’TAKİ EMEKLERİNİZ BÜYÜK”
Ömer Faruk Türkseven ziyarette,  " Siz ve ekibinizin çok büyük katkıları ve fedakârlıkları oldu. Tek başına bayrağı salladınız, bizi de Düzce'yi de mutlu ettiniz, gururlandırdınız. Sizin nezdinize ekibinize de teşekkür ediyorum. Düzcespor'umuzun ayakta kalması için şirketlerimiz ve bütün ailemiz her zaman yanınızdayız. Siz Düzce'ye ağabeylik kardeşlik yaptınız, bundan sonra Düzcespor'un başarılarının daha da artması dileğimiz. Düzcespor bizim markamız. " diyerek , Başkan Kapoğlu'nu tekrar tebrik etti. Ömer Faruk Türkseven, tüm Düzceli iş insanlarını ve kamu kurumlarını Düzcespor’a destek olmaya da çağırarak, “Birlik ve beraberlik içinde olursak,  bu bayrağı daha yukarı taşırız. Düzcespor Düzce’nin markasıdır.”  ifadesinde bulundu. 

  KAPOĞLU’NDAN TÜRKSEVEN’E TEŞEKKÜR
Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ise, bütün Düzce'nin kenetlenmesi ile şampiyonluğun nasip olduğunu belirtirken, aynı şekilde şehrin birlikteliğinin devam etmesiyle, Düzcespor'un 1. Lig'e çıkabileceğini dile getirdi.Kapoğlu, " Bu kulübün gelir getirecek yerlere ihtiyacı var, birlik beraberliğe ihtiyacı var, bu saatten sonra kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakacağız, hep birlikte bunun hesabını kitabını yapacağız." diyerek,Ömer  Faruk Türkseven'e desteği için teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Faruk Türkseven kulübe bağış çekini takdim etti.
Haber: Harun Can  Şerbetçi

Yorumlar (12)
Tatar RAMAZAN 7 ay önce
Şimdiye kadar hiç görüntüde yoktular.
Öncü patronuna kıyak haber yapmaya çalışma.
Düzceli81 7 ay önce
Bu haberde Yorumlar yayınlanıyor mu? Ve merak ediyorum nasıl büyüklükte bir meblağ rakam olarak belirtilmemiş peki o zaman haber de yapmayın tutar işler
Aa 7 ay önce
Hemen bir kavşağa isimleri verilir
Ataman Korkmaz 7 ay önce
Faruk Türkseven abim candır.Türkseven ailesi dün olduğu gibi bugünde Düzce’nin gelişmesi için maddi ve manevi olarak her zaman önceliği Düzce olmuştur.Düzce’yi yerelde ve ulusal düzeyde tanıtan Türkseven ailesine başarılar.
Ataman Korkmaz 7 ay önce
Faruk Türkseven abim candır,Türkseven ailesi her zaman Düzce’nin gelişmesi için
özdüzceli 7 ay önce
şampiyon oluncamı akıllarına gelmiş.
Hsn 7 ay önce
Tebrikler... miktarıda yazsaydınız belki diğer bağış yapacaklara bir yol göstermiş (örnek) olurdu.
vatandaş 7 ay önce
ya bağış miktarını yazın ya da yüklü miktarda diye haber girmeyin!!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız