banner851

banner955

AK PARTİ’DEN DESTEK ZİYARETİ

AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü ve AK Parti İl Teşkilatı Düzcespor’ Store’u ziyaret etti. Mağazadan alışveriş yaparak takıma destek olan Başkan Adayı Özlü, halkın takdiriyle başkan seçilmesi halinde belediyenin Düzcespor yönetiminden çekileceğini ve Düzcespor A.Ş.’nin kurulacağını açıkladı. Düzcespor Kulüp Başkanı Özgür Sağlam da Dr. Faruk Özlü’ye inandıklarını ve güvendiklerini söyledi.

Spor 08.02.2019, 14:22 09.02.2019, 18:19
1777

AK Parti heyeti bu sabah Düzcespor’a destek için Düzcespor Store’daydı. AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü ve yönetim kurulu üyeleri takımımıza katkı sağlamak için hem mağazadan alışveriş yaptı hem de ziyaret dolayısıyla mağazaya gelen Düzcespor Kulüp Başkanı Başkanı Özgür Sağlam ile ayaküstü sohbet etti. Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor Store ziyaretinde 10 Şubat Pazar günü 18 Temmuz Stadı’nda seyircisiz oynanacak karşılaşma nedeniyle satışa sunulan Hatıra Biletleri’nden almayı da ihmal etmedi. Özlü gibi yönetim kurulu üyeleri de Düzcespor atkısı ve bileti alarak takıma destek oldu.

“Düzcespor için bir şirket kuracağız”
Düzcespor Store önünde basına açıklamada bulunan Başkan Adayı Özlü, şöyle konuştu:

“Düzcespor başarılı bir takım ve güzel işler yapıyor. Bugün Düzcespor’a destek olmak için AK Parti teşkilatı olarak Düzcespor Store’u ziyaret ettik, alışveriş yaptık. Önümüzdeki dönemde inşallah Düzcespor için güzel işler yapacağız. Düzcespor için bir şirket kuracağız. Düzcespor A.Ş. olarak bütün giderleri bilanço hesabı gibi kayıt altında olacak. Belediye olarak sadece Düzcespor’un alt yapı imkanlarını geliştireceğiz. Düzcespor’un yönetimi Düzce Belediyesi’nden ayrı olarak düşünülecek. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde Düzcespor ile ilgili olarak alt yapı vereceğiz. Ama yönetiminde Belediye olmayacak. Türkiye deki büyük kulüpler nasıl yapıyorlarsa bizde onlar gibi yapacağız."“Kendisi görevi aldığında her şeyi yoluna sokacağına inanıyoruz”
Düzcespor Başkanı Özgür Sağlam ise AK Parti’nin takıma destek ziyaretine ilişkin şunlar söyledi:

“Teşkilatımıza ve sayın bakanımıza buraya gelerek bizlere destek verdikleri için teşekkür ediyoruz. Kendisinin de ifade ettiği gibi Düzcespor’un bir aşama kaydetmesi gerekiyor. Yıllardan beri sorunları çok fazla ve yüksek, içeride bir belirsizlik var, sistemde bir hata var. Kendisi görevi aldığında her şeyi yoluna sokacağına inanıyor ve güveniyoruz. Katılımlarından dolayı da herkese teşekkür ediyoruz.”Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (20)
süper olmuş 4 yıl önce
mimarı olan eski yönetimde olan taner beye ve bu projenin icraata geçmesine vesile olan özgür başkana çok teşekkürler.
AKPINAR 4 yıl önce
Güzel yorumlar aynen katılıyorum sayın Faruk bey bakanliginiz döneminde verdiğiniz sözlerin hangisini yerine getirdiniz lütfen bana hatirlatin bakan iken yapamadığıniz şeyleri belediye başkanı olarak nasıl yapacaksiniz??açıklama lütfen!!!!
Hoca 4 yıl önce
Seçim vaadiyle kandırmayın.Söz verdiniz iki senedir niye yapmadınız.Binali Bey de söz vermişti.
Düzceli2 4 yıl önce
Aman özlü sakın ha takımdan uzak dur el atıpta düzeltiginiz bişey görmedik bölgesel amatöre düşmeye gerek yok durup dururken
8161 4 yıl önce
Stad sözü verilmisti bunun gibi nice sözler hepsi havada kaldi
Hikmet 4 yıl önce
Sn eski bakanım Düzxespora çakırlarda stad için sözünü verdiğini yerde şuan neler yapılıyor hiç bilginiz varmı acaba bir gezin derim size oy kaybının yegane sebeplerinden biri bence ..
Sertanacar 4 yıl önce
Yeni iş yeri acacaklardan 20 bin tl para isteyen belediye birde a.ş. kuracakmış komik olmayın....
Hoca 4 yıl önce
Bakan ken bugüne kadar toplamda Düzce yi gezmemişti niz bakan bey
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
29
açık