banner614

Akcakoca Poyrazspor Nereye Koşuyor

banner619

Düzce ilinin 2. basketbol ligindeki temsilcilerinden akcakoca poyrazspor geçmişteki başarılı günlerini arıyor ligde oynadığı 4 maçıda kaybeden mavi beyazlı temsilcimiz hayal kırıklığı yaşatmaya devam ediyor.

banner846
Spor 08.11.2009, 13:54
188
Akcakoca Poyrazspor Nereye Koşuyor
banner844

Kulüp başkanı ahmet madencinin adeta tek başına sırtlayıp bölgesel ligden ikinci lige çıkarttığı ve bu ligde rakiplerinin korkulu rüyası haline gelen heme her sezon playofa çıkmayı başaran ve beko basketbol 1. liginin kapısından dönen avi beyazlılar adeta kör kuyuya doğru düşüyor.
Ligin ilk üç maçını kaybeden ve son oynadığı uşak belediye maçını kendi saha ve seğircisi önünde oynamanın avantajıyla çıkış maçı olarak gören poyrazspor uşak belediye karşısında adeta bozguna uğradı ve mücadeleyi 80-55 kaybetti.

Başkanı yöneticisi teknik heyeti ve takımlarına yürekten bağlı olan kendilerini denizin çocukları olarak gören taraftarlarını yine yıktı
taraftarlar takımın aldığı başarısız sonuçların bir an önce sona ermesini ve geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine zirveye koşmaya başlaması için takımın kan değişikliğine ihtiyaç olduğu bir iki takviyeylede yine zirveye ortak olacağına takımın toparlanması için akcakoca ve düzcenin elbirliği içinde takıma sahip çıkmasını bekliyor.

Yorumlar (0)
14°
kapalı