banner851

banner614

Akçakocaspor desteksiz kaldı.

banner619

Akçakocaspor’da yeni yönetim için herhangi bir açıklama yapılmazken, diğer süper amatör takımları hazırlıklarına çoktan başladı.

banner846
Spor 03.08.2008, 15:32
203
Akçakocaspor desteksiz kaldı.
banner844

Düzce Deplasmanlı Süper Amatör Futbol Ligi’nin başarılı ekiplerinden Akçakocaspor’da Refik Alevoğlu’nun görevi bıraktığını açıklamasının ardından oluşan boşluk henüz doldurulmadı.

Geçtiğimiz sezonda tüm yükün kendisine bindiğini ve bu durumdan hayli rahatsız olduğunu belirterek yeni sezonda Akçakocaspor’un başında olmayacağını açıklayan Refik Alevoğlu, kırmızı beyazlı ekibin yeniden yapılandırılmasının şart olduğunu söyledi. Geçtiğimiz sezon önemli işlere imza atan Akçakocaspor’da yeni sezon için herhangi bir hazırlık çalışması gündeme gelmezken, yeni sezonda Akçakocaspor’un izleyeceği yolla ilgili endişeler spor kamuoyunda gündemde yer almaya devam ediyor.

Akçakoca Şehir Stadı’nın yeniden yapılandırılması gerektiğini savunan spor kamuoyu, Düzce’nin denize açılan penceresi olan gözde ilçesi Akçakoca’nın spor alanında yaşadığı bu olumsuzluğun bir an önce giderilmesi gerektiğini ifade etti.

Yorumlar (0)
23°
parçalı az bulutlu