banner851

banner955

ALT YAPI SEÇMELERİNE KATILACAK

 Düzce Başakşehirspor U-14 Takımının 2008 doğumlu orta saha oyuncusu Bedirhan Cingiz,  yeteneği ile dikkat çekince Süper Lig Takımlarından Gaziantep Futbol Kulübü'nden teklif geldi. Genç Yetenek Bedirhan Cingiz, 20 Haziran’da Gaziantep Futbol Kulübü'nün alt yapı seçmelerine katılacak.

Spor 18.06.2022, 13:44 18.06.2022, 14:50
354
ALT YAPI SEÇMELERİNE KATILACAK

Düzce Başakşehirspor’un U-14 Takımının orta saha oyuncusu 14 yaşındaki  Bedirhan Cingiz,maçlarda gösterdiği yeteneği ile dikkat çekince , Spor Toto 1.lig ekiplerinden Gazi Antep Futbol Kulübü'nden  seçmelere katılması için teklif geldi. Genç Yetenek, Bedirhan Cingiz, 20 Haziran Pazartesi günü, Gazi antep Futbol Kulübü'nün alt yapı seçmelerine katılacak.

“ YETENEĞİ İLE YARININ YILDIZI OLMAYA HAZIR”

Düzce Başakşehirspor Takımının genç antrenörü Selman Çetin, futbolcusuBedirhan Cingiz’in  başarılı bir orta saha oyuncusu olduğunu, 2 yıldır da Gaziantep Futbol Kulübü tarafından izlendiğini söyleyerek şu bilgileri verdi.  “Futbolcumuz Bedirhan Cingiz, Düzce U-14 Ligindeki oynadığımız maçlarda 7 gol atıp, 8’de asist yaparak sahadaki yeteneğini göstermeyi başardı. Kendisini takip eden Gaziantep Futbol Kulübü ile görüşüldü. Olumlu geçen bu görüşme sonunda kendisi Gaziantep Futbol Kulübünün 20 Haziranda yapacağı alt yapı seçmelerine katılacak.  Yetenekli futbolcumuzun, seçmelerde de başarılı olacağına inanıyoruz. Kendisiyle bizde ailesi de gurur duyuyoruz.” 

Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (5)
Nihat 2 hafta önce
Hoca olmayanı hoca göstermek adamın diploması yok...
Düzceli 2 hafta önce
çağırsalarda gitme , gaziantepe
Eski Topçu 2 hafta önce
Düzcesporunda Alt yapısına Sercan özçelik gibi Nedim Hoca Gibi Ali Hoca gibi Saim Hoca gibi hocaları getirinde Alt yapıdan üst liğlere oyuncu pazarlayalım şu anki hocalar yıllardır hiç birşey vermediler Düzcespora yazık....
Nihat 2 hafta önce
Kardeşim bu işi yapacak adamın diploması olacak. Hayatında 2.amatör kümede bile zor oynayan kişilere nasıl oyuncu veriyorlar şaşırıyorum. Kendisi ne bileyor ki oyuncusuna ne anlatacak.
bahçeköylü 1 hafta önce
HELAL OLSUN GENÇ YAŞTA BÜYÜK BAŞARILAR YAPMIŞ MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR ÇEKEMEYEN HERKEZE SELAM OLSUN
20
az bulutlu