banner851

banner614

ALT YAPIDA CENGİZ VELİ SESLERİ

banner619

Düzcespor alt yapısının yeni sezonda yeni bir dizayn oluşturulması için yoğun çalışmalar yapılırken, spor camiasından Cengiz Veli’ye büyük destek geldi.

banner846
Spor 23.06.2018, 10:57
490
ALT YAPIDA CENGİZ VELİ SESLERİ
banner844

2016-2017 futbol sezonunda alt yapının başında olan Cengiz Veli, yaptığı icraatları ile ön plana çıkıyor... Yeni yapılan yönetimin içinde yer alan Cengiz Veli’ye aynı görevin tekrar verilmesi gündeme gelirken; Veli’nin şimdiden alt yapı ekibini kurma çalışması yaptığı öğrenildi. Alınan bilgiye göre, çalışmalarında başarılı olan Cengiz Veli yeni bir teknik ekip kurmak için yeni planlar yapıyor. Düzcespor'un yeni yönetiminin görev bölümü yapılması halinde alt yapıya Cengiz Veli’nin gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Yorumlar (6)
Hak 3 yıl önce
Kim gelirse gelsin alt yapıdan bir şey olmaz
EMRE 3 yıl önce
cengiz veli bu işin uzmanı acaip iş ya
Futbolcu 3 yıl önce
Gene birisi kendine alt yapıda iş çıksın diye bekliyor, onun için Cengiz veli'yi istiyor. Cengiz Veli elbette gelirse iyi olur .
Baybilen fahrettn 3 yıl önce
Benım olmam lazım gerisini bilmem...
Futbolcu 3 yıl önce
Alt yapi topcusu olarak cengiz baskan cok ideal isimdir onun bunun demesiyle hoca gelmemelidir Samil hoca gibi bi hoca kesinlikle kordinatör olmalı tecrübe onun elinde buyuduk o bilir isini
Gurbetteki düzceli 3 yıl önce
Adnan hoca bu işin piirii gençleri ona emanet etmelisiniz bence cengiz veli bu zamana kadar çıkarttığı futbolcular ortada düzceli liglerde oynayan gençlerin hepsi adnan hocanın elinde büyüdü bunu herkez biliyor
17°
parçalı az bulutlu