banner851

banner614

AMATÖR KULÜPLER TEPKİLİ

banner619

Düzce Şıralık Bölgesinde bulunan 1 No’lu ve 2 No’lu sahalar kullanımdan kaldırılarak Düzce Belediyesinin destekleriyle yapımına başlanacak olan yeni Düzce 8181 Stadyumuna karşı amatör kulüpler isyan bayrağını çekti.

banner846
Spor 29.12.2020, 12:18
411
AMATÖR KULÜPLER TEPKİLİ
banner844

Düzcespor Tesislerinin de yer aldığı Şıralık bölgesinde bulunan spor tesislerinde iki amatör futbol sahasının kaldırılarak Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün yeni projesi olan spor tesisleri projesi adı altında yapımına başlanacak olan yeni stadyum haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Düzce’de faaliyet gösteren amatör futbol kulüpleri tarafından sahaların yıkılmaması adına tepkiler geldi.

Amatör kulüpler tarafından yeni stadyumun farklı bir boş alana yapılmasının gerektiği vurgulandı. Amatörler tarafından 2 No’lu sahanın yapımının yeni tamamlandığı ve soyunma odalarına büyük masraflar yapıldığının altı çizildi.

Hazır sahaların yıkılmasının devlete de zarar vereceğine değinen amatör kulüp yöneticileri tarafından şu ifadelere yer verildi: ”Şıralık’ta bulunan 2 amatör sahada dahil olmak üzerek Nurettin Zafer Stadyumu da yıkılmaya terk edilirse 3 saha yok olacak ve sadece bu 3 sahanın yerine 1 amatör saha yapılacak. Yapılacak olan bu tek sahanın amatör kulüplere hiçbir yararı olmayacak ve bu durum amatör takımların çöküşü olacak.

Yorumlar (5)
AHMET 6 ay önce
BEN BİR KULÜP YETKİLİSİ HİÇ TEPKİLİ DEĞİLİM BELEDİYEDEN ALLAH RAZI OLSUN YAPTIRMIŞ OLDUĞU TESİSLERDEN
Birisi 6 ay önce
Doğru haber. Bunlar yapılırsa amatör takımlar için bir yıkım olur.
Ali 6 ay önce
Bu haber şaka olmalı,düzce bld birçok saçma iş yapar da bu kadarını o bile yapamaz.
Can 6 ay önce
Yeni saha yapıcaz diye milyonluk sahaları yıkmak tam bir rezilliktir,alın size faruk özlü,sayın bakanınız,on binlerce sporcu düzce merkez de tek bir antrenman ve maç yapamayacak.
eren 6 ay önce
oraya amatör takımlar için odalar ve saha yapılacak niye isyan etsin amatör takımlar
22°
parçalı az bulutlu