banner851

banner614

AMATÖR TAKIMLAR FERYAT ETTİ

2015-2016 Futbol sezonu için Düzce’deki Amatör takımlar A.S.F.K binasında toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda 2014-2015 sezonunda başarılı olan takımlara kupaları takdim edilip yeni sezon için görüş alışverişi yapıldı.

banner619
Spor 07.08.2015, 09:35
1308
AMATÖR TAKIMLAR FERYAT ETTİ
Toplantıya Düzce süper Amatör takımlar idarecileri, Teknik adamlar A.S.K.F Başkanı Erdoğan Bıyık, Düzce İl Futbol temsilcisi Gökhan Karadağ Tufad Başkanı Murat Şhabe 1.Amatör takım idarecileri katıldılar. Toplantıda takımlar İl Özel idarenin yardımıyla ilgili yardımların çok az olduğunu bu paranın kulüplere yetmeyeceği, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Vali Ali Fidan’ın devreye girerek bu paranın yeteceği kadar yükseltilmesi istediler. Düzce’deki Amatör takımlar Düzce gençliğini sokaklardan kurtarmak için yoğun çaba harcadıklarını ama kulüplere de yetkililerin kucak açmasını istediler. Kulüpler ileride birçok takımın liglerden çekileceği ve kapanacağını ifade ettiler. Düzce İl Futbol Temsilcisi Gökhan Karadağ bu konuşmaların ardından Müsabakaların başlama tarihlerini açıkladı. Düzce süper Amatör başlama tarihi 3 Ekim 2015, son başvuru ve kura çekimi 18 Eylül 2015 1.Amatör başlama tarihi 17 Ekim 2015 son başvuru ve kura çekimi 2 Ekimde olacağını belirtti. Düzce il Futbol Temsilcisi Gökhan Karadağ U 19 ve U 15 liglerini En yakın zamanda başlatacaklarını kulüplere bu konuda bilgi verdiklerini söyledi.
Yorumlar (6)
yaşar 6 yıl önce
benim için farketmez nasılsa lige katıllım parasını kulüp olarak yatırdık malzeme ister versinler isterse vermesinler umuruzda değil
yönetici 6 yıl önce
bazı takımlarımız inannki istanbuldan ankaradan tanıdık kulüplerden malzeme dileniyorlar kulüpleri ayakta kalsın diye
Spor''un STK''ları 6 yıl önce
Amatör takımlar isyan ediyorlarsa öncelikle kendilerinin sivil toplum örgütlerini sorgulamalıdırlar. Başlarına seçtikleri adamlar sadece sporun kaymağını yiyor. Spor malzemesi satmaktan spor ile ancak bu kadar ilgileniyorlar.
zaten o soyleniyo 6 yıl önce
Turkiyenin her yerinde ilinde ve ilçesinde amatör takımlara yardım var duzcede yok nede niçin elinize sağlık oncü
idareci 6 yıl önce
kulüplerin kapanması tarih olması kimsenin umrunda değil biri kapanır biri açılır
yönetici 6 yıl önce
bu kulüplere para yardımımı olucak ben anlamadım niye isyandalar para yardımı olucaksa lige giren takımlara olsun kulübün ntescili var kendisi yok hayali bir kulüp bu kulüplere desdek vermemek lazım