banner851

banner614

AMATÖR TAKIMLARA MADDİ YARDIM

banner619

Gençlik ve Spor Bakanlığı, yeni sezonda Gençlik Spor Müdürlükleri'ne kayıtlı olan tüm Amatör Spor Kulüpleri’ne nakdi yardım yapacak.

banner846
Spor 30.05.2018, 11:44 30.05.2018, 15:08
1088
AMATÖR TAKIMLARA MADDİ YARDIM
banner844

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Gençlik Spor İl Müdürlükleri’ne kayıtlı olan tüm Amatör Spor Kulüpleri’ne yapılacak yardımda tek şart Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne bir başka branşta tescil yaptırmaları.

İstanbul amatör takımların gerçekleştirdiği iftar yemeğinde konuşan TFF İcra Kurulu üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

"Tüm amatör kulüplere, Gençlik ve Spor Müdürlüğüne tescilini yaptırmış tüm amatör spor kulüplerinin hepsine bakanlıktan TASKK aracılığı ile ciddi bir rakam gelecek. Bu rakamı Sayın bakanım telaffuz etsin ama ben 5 civarı diyeyim artısını eksisini o telaffuz etsin. Yalnız bir prosedür var. Onuda İstanbul olarak ben sizinle bölüşeyim, Sekreterya, Ali bey ve yönetim kurulu arkadaşlarımız bu bilgilendirmeyi size yapacak. O prosedür eksiklerinizi tamamlamanız lazım."


 
Yorumlar (1)
EMRE 3 yıl önce
fatih terime 9 trilyon veren federasyon neden amatör kulüplerden dünyanın parasını istiyor ve hiç yardım etmiyor. spor bakanlığı olmasa hiç yardım yapan yok
22°
hafif yağmur