banner851

banner955

AMATÖR TAKIMLARA YARDIMLAR NE OLDU?

Gençlik ve Spor Bakanlığı, 2017 yılı içerisinde 13 bin amatör spor kulübüne malzeme dağıtımı yaparken bunların içinde Düzce’nin olmamasına tepki geldi.

Spor 06.06.2017, 11:42
283
AMATÖR TAKIMLARA YARDIMLAR NE OLDU?

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yaptığı malzeme yardımının Türkiye’deki amatör takımlara verildiği ve amatör takımların da sevinçli olduğu öğrenildi. Gençlik Spor Bakanlığ’ının illerdeki yaptığı  malzeme yardımlarının içinde Düzce ilinin olmamasına  Düzce amatör takımlarından büyük tepki geldi. Düzce’de bulunan amatör takımlar yaptığı açıklamada kendilerinin kim için uğraştığını, sezon bittiği halde malzeme yardımı alamadıklarını ve yeni sezon başlayacağı halde hiçbir ses olmadığını belirterek “utanç verici” dediler.

Amatör takımların yöneticileri, “13 bin amatör takıma malzeme yardımı yapılırken neye göre yapılıyor nüfusa göre Düzce ili diğer illerden daha fazla amatör takım olan bir il nedense bizi görmezden geliyorlar. bu böyle olmamalı bizler gençlere sahip çıkıyoruz. Eğer bizler bu gençleri spora yöneltmezsek kötü alışkanlığa sahip olacak” dediler. Amatör takımların yöneticileri son olarak yeni sezonda malzeme yardımlarının yapılmasını isterken “bizlere sahip çıkılsın” diye feryat ettiler.

Yorumlar (3)
Serkan 6 yıl önce
Seçmesini bilmeyen toplumun en kaliteli örneği olan Düzce ilinde siyasetçiler şahsi menfaat için olduğundan onlardan sıra toplumun gençlerin gerekliliklerine gelemiyor %72 kaldı %100 ver senden oradan bir tutam mehteri
Amatör sporcu 6 yıl önce
Öncü tebrikler sezon bitti yeni sezon başlayacak hala malzeme yardımı yapılacak yazıklar olsun
kayhan 6 yıl önce
çıkmaz ayın sonunda
Yeni Sayımız