banner851

banner614

ANLAMLI GALİBİYET

Düzcespor Kozanspor karşısında eleştirilmesine karşı alınan galibiyet taraftarları memnun etti. Düzcespor Kozanspor’u 1-0 ile geçerken grubunda ilk kez liderliğe oturdu.

banner619
Spor 04.02.2021, 10:06 04.02.2021, 10:23
455
ANLAMLI GALİBİYET

Temsilcimiz Düzcespor Kozanspor karşısında 1-0 galibiyet ile üç puan alırken anlamlı bir galibiyet alarak 2020-2021 futbol sezonunda ilk kez liderlik koltuğuna oturdu. Düzcespor maçın başında Nevzat’ın attığı gol ile öne geçerken daha sonra oynadığı oyun spor otoriteleri tarafından beğenilmemesine karşı alınan üç puan taraftarları memnun etti. Düzcespor’da yeni transferlerden sağ bek Semih, stoper Osman Keçelioğlu ve orta saha Bilal oyuna ilk 11’de başlarken sağ bek Semih maçın son bölümlerinde hafif sakatlığı nedeni ile oyundan çıkmak zorunda kaldı.

OYUNCU GRUBUDA KÖTÜ OUYUNDAN MEMNUN DEĞİL

SONUÇTAN MEMNUN

Düzcespor Kozanspor karşısında 1-o galip gelmesine karşı maçtan sonra Öncü habere konuşan Onur Nevzat ve Yusuf oynanan oyundan memnun kalmadıklarını söylerken alınan sonuç bizi lider yaptı dediler. Düzcespor kötü oyun oynamasına rağmen üç puan alarak lider duruma gelirken iyi oynanan Aksaray Belediyespor, Bursa Yıldırım ve Kelkit Belediyespor maçlarından puan alamadı. Spor otoriteleri bazen kötü oynayıp üç puan almak iyidir Düzcespor şampiyonluğa oynuyor her zaman iyi futbol beklenemez alınan üç puan çok önemli.

banner844
Yorumlar (0)