banner851

banner955

ANLAŞILIR GİBİ DEĞİL

Türkiye Futbol Federasyonu’nun maçlarda kurallara uymayan takımlara ve oyunculara bol bol ceza kestiği görülürken Hatayspor ve Kocaelispor taraftarlarının şampiyonluk kutlamalarında maske ve sosyal mesafeye uymadıkları görüldü.

Spor 16.07.2020, 09:21
760
ANLAŞILIR GİBİ DEĞİL
banner1032

Türkiye Futbol Federasyonu aldığı karar ile 2. ve 3.lig maçlarının son altı müsabakasını oynatmazken çelişkiler içinde olduğu görüldü.

TFF şampiyon olan Hatayspor ve Kocaelispor’un şampiyonluk kutlamalarında maskesiz ve sosyal mesafeye uyulmadığı için kılını kıpırdatmazken 2.lig ve 3.lig maçlarının kalan 6 maçını COVİD 19 nedeni oynatmadığını açıkladı. TFF kalan 6 maçı oynatmazken dün gece canlı yayınlanan Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8 de Survivor yarışmasında seyircilerin ne sosyal mesafeye uydukları ne de maske taktıkları görüldü. Bu durum karşısında Düzcespor taraftarları TFF’ye ateş püskürürken anlaşılır gibi değil bizi aptal yerine koyuyorlar dediler.

Düzcespor taraftarları taraftar olarak yaptığımız basın açıklamasında hem sosyal mesafeye uyduk hem de maskemizi taktık diye TFF’ye sitemde bulundular.

Yorumlar (0)
20
açık