banner851

banner614

ANTRENÖRLÜK KURSU BAŞLADI

Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Derneği Düzce Şubesi tarafından düzenlenen antrenörlük kursu Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde 30 adayın katılımı ile başladı.

banner619
Spor 30.10.2012, 18:05
225
ANTRENÖRLÜK KURSU BAŞLADI

Düzcespor'un eski futbolcularından ve teknik direktörlerinden Samet Turbil'in adı ile düzenlenen antrenörlük kursuna 30 aday katıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü binasında yapılan kurs 10 gün sürecek. Kurs sürecinde Nurettin Zafer Stadı'nda uygulamalı eğitimler de yapılacak.

Kursa eğitmen olarak Türkiye Futbol Federasyonu antrenör eğitmeni Mehmet Ekşi ve yardımcısı İsmet Kamak katılıyor. Düzce TÜFAD Başkanı Murat Şhabe, kursla ilgili değerlendirmelerde bulunurken, amaçlarının Düzce'de ki antrenörlerin sayısını çoğaltmak olduğunu ifade etti. Şhabe, sözlerini şöyle sürdürdü, "Sayıyı çoğaltmak için bu projeyi hayata geçirdik. Çok yoğun bir ilgi ile karşılaştık. Bunu da Futbol Federasyonu'na ilettik. Olumlu dönüşün ardından eğitime başladık. Kursumuza da Düzce futbolunun önemli bir ismi olan Samet Turbil'in adını verdik. Samet hocamız futbolumuza önemli katkılarda bulunmuş bir isim bizde onun yolundan ilerliyoruz. Açtığımız kurs tüm Düzce futboluna hayırlı olur inşallah."

banner844
Yorumlar (0)