banner851

banner614

ARTIK TELEFİSİ YOK

banner619

Grubumuzda Çarşamba günü oynanacak müsabakalar zorlu geçeceği tahmin edilirken takımların telafisi olmayan maçlar oynayacak.

banner846
Spor 15.02.2021, 10:30 15.02.2021, 10:52
1269
ARTIK TELEFİSİ YOK
banner844

3.lig 4.grupta maçlar Çarşamba günü oynanırken bundan böyle oynanacak müsabakalar zorlu geçeceği tahmin edilirken takımların telafisi olmayan maçlara çıkacak. Temsilcimiz Düzcespor Çarşamba günü saat 13 00 de İstanbul temsilcisi Silivrispor ile oynarken Düzcespor’un tek hedefi üç puan olarak belirlendi. Düzcespor yeni teknik direktör Osman Özdemir nezaretinde çalışırken oyuncuların hırslı oldukları gözlendi.

TELEAFİSİ OLMAYAN MAÇLAR

Takımlar bundan sonra çıkacağı maçlara daha hırslı hazırlanırken puanların aslanın midesinde olduğu takımların bu yüzden maçlara daha hırslı çıktıkları biliniyor. Kolay maçın olmayacağı 2.yarıda takımımızın daha istekli ve arzulu olması istendi. Çarşamba günü en zorlu maçlar ise  Bursa Yıldırım Bayrampaşa, Orduspor- Adıyamanspor maçları gözteriliyor. Düzcespor ise Silivrispor ile karşı karşıya gelecek. Müsabaka 13 00 de başlarken yeni teknik direktör Osman Özdemir’in sahaya nasıl bir kadro çıkaracağı bilinmiyor.

 

Yorumlar (2)
Kazım 6 ay önce
Hangisi doğru?Telefisi, telafisi, teleafisi. Yazıda üçü de var.
TUNÇ 6 ay önce
Emin olun yeni teknik direktor Osman Özdemir de nasıl bir 11 çıkaracagını bilmiyor...Futbolcuların hicbirini tanımadıgını, takımda daha once çalıştığı oyuncu olmadığını kendi ağzıyla söylüyor....Takımımızı ve rakipleri tanıyana kadar sezon biter ve umarım bu bize pahalıya mal olmaz...