banner851

banner955

AS BAŞKAN KAP: “ BİZİM OLDUĞUMUZ YERDE, KALİTE VE HEDEF VARDIR”

Spor 12.07.2022, 16:29
304
AS BAŞKAN KAP: “ BİZİM OLDUĞUMUZ YERDE, KALİTE VE HEDEF VARDIR”
banner986

Düzcespor As Başkanı Ekrem Kap.  Şıralık tesislerindeki imza törenin ardından açıklamalarda bulunarak şu ifadelere yer verdi.  “Ercümend Coşkuner hocamıza ve camiamıza hayırlı olsun.  Uzun süre konuştuk kendisiyle. Düzcespor’un  felsefisi  ile kendi felsefesi aynı. Kendi de zaten bize fedakârlık yaptı. Hocamız kendini ispatlamış bir hocamız.  Biz birlikte görevimizi sürdürüyoruz. Düzcespor’un var olan kalitesini devam ettirmek ve duyurmak istiyoruz. Eksik olanlar yerlere gerekli girişimleri yapıyoruz. Aile ortamını sürdürmek, geçen yılki gibi aile ortamını devam ettirmek istiyoruz. Bunu yeni transferler de bunları konuştuk.“

“BAŞARILI OLMAK İÇİN ARI GİBİ ÇALIŞACAĞIZ”

Transfer çalışmalarını sürdürdüklerini de söyleyen As Başkan Kap, “Hocamızın dediği gibi başarı başla olur. Bizde baş olarak arı gibi çalışmakla olur.  Başarıda fedakarlıktan gelir. Şampiyon olacaksan fedakârlık yapacaksınız.  Bizde heyecanda var.  Kulübün, içine geldiğinizde bu heyecanı görüyorsunuz. Bu heyecanı sonuna kadar devam ettirip mutlu sona inşallah ulaşacağız.” dedi.  

“BİRÇOK KULÜP’TEN DAHA HIZLI HAREKET ETTİK”

As Başkan Ekrem Kap,   transfer çalışmalarına baştan gecikmiş gibi bir hava vardı. Ama biz her türlü senaryoya göre hazırlık vardı. Biz tamam dediğimizde birçok kulüpten hızlı hareket ettik. Bu bizim ne kadar iyi bir ekip olduğumuzu ne kadar bu işe konsantre olduğumuzu gösteriyor.” İfadelerinde bulundu.

“TARAFTARLAR BİZDEN İLGİ VE ALAKAYI ESİRGEMESİNLER”

As Başkan Ekrem Kap taraftarlara da şöyle seslendi.  “Taraftarlarımıza   buradan sesleniyorum. Elimizden gelen fedakârlığı gösteriyoruz.  Onlarda bizden ilgi ve alakasını esirgemesin.   Yeni bir ligdeyiz. Daha profesyonel bir ligdeyiz. Tamam bir hedeflerimiz var.  Bu senin keyfine varalım. 2. Ligin keyfine varalım.  Tribüne gelirken aşırı motivasyonla değil de, keyifli bir futbol seyretmek için gelsinler. Biz ikinci lige yeni çıkan bir takımız. Zaten bizim olduğumuz yerde hedef var. Ama aşırı strese girmesinler.  Keyifli bir futbol izlemek için gelsinler. Sıkı bir şekilde desteklerine devam etsinler.

Haber: Harun Can Şerbetçi.

banner844
Yorumlar (4)
Kerem yaylı 1 ay önce
YÖNETİCİLER GÖNDERDİĞİNİZ BİRÇOK OYUNCUYA VEFASIZLIK YAPTINIZ AYIP YA ALINANLARIN ÇOĞU TAKIMLARINDA OYNAMAMIŞ DOĞRU DÜRÜDT BÖYLEMİ ŞAMPİYON OLUNACAK KANFIRMAYIN İNSANLARI BAŞTA NEVZATA 16-17 tane gol atmış Murat GÜRBÜZEROL A HADİ GİT DEMEK VEFASIZLIĞIN DİBİ OLMUŞ GİDENİ KÖTÜLÜYORUZ BUNDAN YILLARDIR DOST KAZANAMIYORUZ SYIP EDİLDİ FUTBOLCULARIMIZA..
hoca 1 ay önce
sayın DÜZCE SPOR yönetim arkadaşlar düzce alt yapısınada biraz değinebilsek başarı ve topcu çıkarmamız hiç zor deyil bunun için SAİM AKTİ genç hoca bunu hemen alt yapıya getirmemiz çok doğru karar çok başarılı bir hoca ve DÜZCE SPOR alt yapısı muhteşem olacaktır
ESKİ HAKEM 1 ay önce
SAYIN EKREM BAŞKANIM SAYIN GENEL BAŞKANIM SAYIN CENGİZ VELİ BAŞKANIM ALT YAPIMIZ DAHA GÜÇLÜ OLMASI İÇİN SAİM AKTİ HOCAYI GETİRMEMİZ ÇOK DOĞRU BİR KARAR ÜST DÜZEY BELGEYE SAHİP VE 2 LİGDE HOCALIK YAPIYOR VE DÜZCEDEKİ TÜM GENÇLER SAİM AKTİ EMRİNDELER DÜZCE DIŞINA YAKLAŞIK 8 10 TOCU VERDİ YUNUSEMRE KEFELİDEN TUTUN HERKESİMDE ÇOCUKLAR ONLA ÇALIŞMAK İSTİYORLAR İNŞALLAH GÜZEL TRANSFER OLUR
Fehmi alkoç 1 ay önce
ÖYLE YOK EKREM KAP ARKADAŞ BELEDİYMİZDE GEREKLİ PARA VE DESTEĞİ VERDİ ARTIK BU TAKIM ŞAMPİYONLUĞA OYNAMALI ŞAMPİYONLUKTAN BAŞKASIDA BİZİ KESMES GRUP ZATEN VASAT BİR GRUP BURDAN ÇIKILMAYACAKSA NERDEN ÇIKACAĞIZ BELEDİYEDEN DESTEK DE GELDİ TAM HADİ BAKALIM BEKLİYORUZ ŞAMPİYONLUĞU..
25
açık