banner851

banner614

A.S.K.F BAŞKANI DEĞİŞMEDİ

banner619

Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Erdoğan Bıyık, 4. Kez başkan seçildi.

banner846
Spor 18.09.2015, 11:38
1338
A.S.K.F BAŞKANI DEĞİŞMEDİ
banner844
Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu kongresi yapıldı.  Uzun süredir Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanlığını yürüten Erdoğan Bıyık Düzce Gençli Spor İl Müdürlüğünde yapılan seçimde karşısına aday çıkmayınca tekrar başkan oldu.Başkan Erdoğan Bıyık, konuşmasında hizmete aday olduğunu bundan böyle Düzce Futboluna daha iyi hizmet edeceğini söyledi.


Bütün konuklara teşekkür eden Başkan Erdoğan Bıyık listesini Divan Kurulu Avukat Ali Dilber’e verdi. Tek aday şeklinde geçen seçimde seçim sonrası Başkan Erdoğan Bıyık’ı delegeler tebrik etti.

3. Yıl süre ile Düzce’de amatör sporların en üst temsilcisi ASKF’de Erdoğan Bıyık başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Erdoğan Bıyık, Muhsin Sönmez, Korhan Öztekin, Özcan Budak, Reşat Ekinci, Metin Sayar, Recep Albayrak, Gökhan Solak, Hüseyin Aydın, Şerifali Karanfil, Ahmet Cesur
Denetim Kurulu Sabri Özbek, Nuh Yüksel, Fevzi Dinar…Disiplin Kurulu; Tuncay Ustabaş, Cezmi Aydın, Mehmet Bal, Şaban Yıldırım olarak oluşturuldu.
 
Yorumlar (16)
Ali 6 yıl önce
Erkan,insanların yüzüne gülüp arkalarından sallama olurmu.haddini bil
yakup 6 yıl önce
15 yıldır bu camiada olan bir insan olarak açıkçası hiçbir işin aksadiğini da görmedim ... öyle atıp tutmakla olmaz bu işler bence.
Yaşar 6 yıl önce
Sıkıntı yok arkadaşlar böyle yazıp yazıp kendinizi yorduğunuz kadar. Kafanızı parmaklarınızı yormayin derim. Düşündüğünüz gibi olsaydı hersey böyle güzel gidemezdi bu camiada. Başkan kimi dinleyeceğini bilir. Siz dert etmeyin ve problem yaratmayin...
Başkan 6 yıl önce
Size göre öyle işte :)))))
Başkan 6 yıl önce
başkan hepimizin başkanı ona bağlı çalışanlar ve diğer temsil edenlerin başkana ve kuruma layık bir şekilde işleri yürütmesi lazım. kısacası başkan on numara adam ancak etrafında bir iki tane kişinin daha dikkatli olması gerekmektedir.
Zafer 6 yıl önce
Kızmanıza gerek yok hayırlı olsun nickli arkadaş. Siz nasıl burda görüşlerinizi yazıyorsunuz bizde öyle yapıyoruz. Fakat sizin eksik olduğunuz nokta şu ki kendinizin doğrularıni doğru sanıyorsunuz ve herkesin kabul etmesini istiyorsunuz sanki.
zafere 6 yıl önce
Sanamı soracağız akıl verirken üyeler ile adım atılır düzce yi temsil ediyoruz demekki düzce li insanlarında akıl vermesine müsade edeceksiniz. Çiftlik olarak gören yok evet resmi bir kuruluş bizde ona göre davranılsın istiyoruz. Laf yetiştirmek deği
Yasin 6 yıl önce
bazı arkadaşların karın ağrıları var ki üşenmeden etmeden laf yetiştiriyorlar. Hayat sadece futbol değilse bazı şeylerde önemliyse saygılı olmayıda öğrenin derim. Emin olun herkes hakettiği yerde ... Çiftlik olarak gördüğünüz yerde resmi bir kurum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
parçalı bulutlu