banner851

banner614

ASKF SEÇİMLERİ YAPILACAK

banner619

Düzce amatör spor kulüpleri federasyonu 17 Eylülde kongre yapacak.

banner846
Spor 31.08.2015, 13:59
306
ASKF SEÇİMLERİ YAPILACAK
banner844
Düzce Amatör spor kulüpler federasyonu Derneğinin 7.olağan genel kurul toplantısının birinci seçimi 17.09.2015 Perşembe günü saat 19.30 da Gençlik  ve spor il müdürlüğünde yapılacağı ve çoğunluk sağlanamadığında  seçimin 27.09.2015 tarihinde Pazartesi günü yapılacağı öğrenildi. Genel kurul ile ilgili gündem maddeleri Yoklama ve açılış, Kongre divan kurulunun seçimi, saygı duruşu, İstiklal marşın okunması, Yönetim kurulu faaliyet raporu, gelir gider durumu, yönetim kurulunun aklanması, tahmini bütçe, üst kurul delegelerin seçimi, Dilek ve temenniler olarak yapılacağı belirtildi.
A.S.K.F Başkanı Erdoğan Bıyık Haber merkezimize yaptığı açıklamalarda Uzun zamandır Amatör spor kulüpleri federasyon Başkanı olarak görev yaptığını belirterek şimdeye kadar hep kulüplerin yanında olduğunu ve bundan sonrada yanında olacağını ifade etti. Başkan Bıyık yeni binalarında değişiklikler yaptığını bunun da güzel olduğunu amaçlarının Düzce Amatör takımlarının hep yanında olduğunu hissettirmektir olduğunu dile getirdi.
Yorumlar (3)
Amatör 6 yıl önce
GÖRÜNTÜ VAR SES YOK
başkan 6 yıl önce
ben amatör takımların yanında olduğunuza pek inanmıyorum yinede seçimlerde başarılar dileriz nasılsa oy kullanmıyacak kulüplerimiz var
Bayram Ali Kubilay 6 yıl önce
Genel Kurul Toplantısının hayırlı olmasını diler başarılarının devamını temenni ederim.
22°
parçalı bulutlu