banner851

banner955

“ASLA KÜFÜR ETMEYELİM, ETTİRMEYELİM”

Düzcespor Kulübü yönetimi, takım taraftarını küfürlü tezahürat konusunda uyardı. Yapılan açıklamada, “Küfür etmeyelim, ettirmeyelim” denildi.

Spor 27.09.2022, 12:45
1298
“ASLA KÜFÜR ETMEYELİM, ETTİRMEYELİM”

Düzcespor Kulübü yönetimi tarafından yapılan açıklamada, Türkiye Futbol Federasyonu’nun küfürtezahüratlara karşı uygulanacak para cezalarına karşı, taraftarlar uyarıldı. Maç esnasında taraftarların tribünlerden küfürlü tezahürat etmemeleri, edenlere müsaade edilmemesi gerektiği belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Kulübümüz, Türkiye Futbol Federasyonu'nun küfürlü tezahürat ile ilgili yönetmeliği uyarınca cezalar açıklanırken Yapılacak küfürlü tezahürat tespit edilmesi durumunda para cezası alacağımızın bilinmesi istiyoruz.  Küfür yüzünden ceza almak takımımızın çok önemli bir karşılaşmayı taraftar desteğinden yoksun olarak oynamasına yol açacak ve her şeyden önce camiamıza yakışmayacaktır. Sadece maç sırasında değil, maç öncesi ve sonrasındaki küfürlü tezahüratlar da raporlara geçmektedir.

Kendini bilmez kişilerin kulübümüze maddi manevi büyük zararlar veren küfür eylemlerine hep birlikte karşı çıkalım. Takımımız bir sonraki maçına taraftar desteğinden yoksun olarak çıkarsa bunun sorumlusu takımının şampiyonluk yarışını hiçe sayarak küfürlü tezahürat yapan kendini bilmezler olacaklardır. Bu nedenle bu maçta ve kalan maçlarımızda asla ve asla Küfür Etmeyelim, Ettirmeyelim.”

banner844
Yorumlar (1)
u19 hasan 2 ay önce
sayın başkan ligler başlamadan u "9 çocuklarımız yine averaj takımı olmadan ALLAH aşkına şu kenan özeni gönderin deneyimli ali akgün gibi tecrübeli bir hoca getirin rezil olacaz yine
Yeni Sayımız