banner851

banner614

Atakum şikayette bulundu

Düzcespor ile karşılaşan Atakum Belediyespor, maçta hakemin yanlı yönetim gösterdiğini iddia ederek, TFF'ye şikayette bulundu.

banner619
Spor 07.05.2008, 18:28
216
Atakum şikayette bulundu

Yazı metni

Geçen hafta Ankara'da yapılan 3. Lig Terfi 1. Kademe maçlarında gruptaki rakipleri Çorum Köy Hizmetlerispor ile Sinop Ayancıkspor'u yenerek finale kalan Atakum Belediyespor, final maçında Düzcespor ile karşılaştı. Normal süresi ve 15'er dakikalık uzatma süreleri 0-0 biten maçta Atakum Belediyesporlu 4 futbolcu kırmızı kart ile oyun dışında kaldı. Penaltılarda rakibine mağlup olan Atakum Belediyespor, maç sonrası hakeme yanlı yönetim gösterdiği gerekçesiyle ateş püskürdü.

 

Atakum Belediyesporlu futbolcu ve yöneticilerle birlikte sabah kahvaltısında buluşan Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş, futbolcuların emeğini hakemin kötü bir yönetim ile heba ettiğini kaydetti. Bektaş, maçın hakemi Özgün Öncü'yü yanlı yönetimi nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu’na  şikayet ettiklerini belirterek, "Bizim başımızı yaktı, en azından diğer takımların başını yakmasın. Maç masa başında değil, sahada kazanılır. Ancak, bu maç masada kazanılmıştır” dedi.

 

Yorumlar (0)