banner851

banner955

ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR

Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı kararın ardından Düzce kan ağlarken bazı kesimlerin göbek attığı bilinmekte. Ateş düştüğü yeri yaktı.

Spor 10.07.2020, 10:03 10.07.2020, 10:05
1441
ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR

TFF’nin aldığı kararlar sonucunda Düzce’yi kara bulutlar sararken Düzcespor’u sevenlerin ağladığı görüldü. Buna istinaden içimizdeki İrlandalıların ise sevindiği gözlerden kaçmadı. Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu İstanbul’da birçok takım ile bir araya geldiği ve haklarını aramak için her türlü yola başvuracakları öğrenildi.

TARAFTAR SİYAH ÇELENK BIRAKTI

Düzcespor Yönetim Kurulu Başkan Vekili Zekeriya Korkmaz taraftarla İstanbul’a giderken TFF’nin önünde basın açıklaması yaptıkları görüldü. Düzcespor taraftarları hiçbir taşkınlık yapmadan TFF‘yi kınadı. Türkiye Futbol Federasyonun aldığı karar sonrasında birçok yerden tepki açıklamaları gelirken bazı kesimlerden ise hiçbir açıklama gelmediği görüldü.

BÜYÜK TEPKİLER VAR

Düzcespor adına hiçbir açıklama yapmayanlara taraftarlardan büyük tepki doğarken Düzcespor çevresinde bütün Düzce ilinin tek yumruk olunması gerekirdi denildi. Düzcespor adına şu ana kadar açıklama yapmayan siyasetçilerin ileriki günlerde nasıl tavır sergileyecekleri ise bilinmiyor. Düzcespor taraftarları son olarak ateş düştüğü yeri yakar diye sitem etti.

banner844
Yorumlar (4)
Kırmızı şimşekler Murat A 2 yıl önce
Çok güze ya, ı doğru yazılmış sizin gibi düşüncelere sahip insanlar irlandalı... O zaman ismini ya, acan
Muhlis 2 yıl önce
Ulan badi sen bu kadar fitnenin hesabıni nasıl vercen acaba. Memleketi birbirine düşürüp haberini yapacam diye yaptığın hareketlere bak.
Kasım gün 2 yıl önce
Boş muhabbetler bunlar Düzcespor 3.lig takımı olarak kalacak faruk özlü gibileri sahip çıkamaz hepsi hikaye.
Coşar poturoglu 2 yıl önce
Faruk özlü deyil syn baskanimiz gün khan kapoglu var bilmediğin burdan belki
28
kapalı